• bir tek bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama parayı aldığınız bölme öyle ilginç bir tasarımda ki sanki bir korku filminde sahne gibi hissediyorsunuz. parayı alırken her seferinde korkuyorum "acaba bu kez elimi makine kapıp koparacak mı" diye
  • banka ile alakalı değil atm cihazının markası ve modeli ile alakalı bir durumdur
  • o atm markasını ve modelini kullanan banka ile alakalıdır. merdaneler dönmeye başlayıp insanın kolunu yutacakmış gibi bir havası var.
  • (bkz: grg banking)
  • her kyk kredi ödemesini yaparken adeta bir final destination havası yakalatan muazzam bölme
  • her seferinde aceleyle hareket ettiren, para yatırırken de sanki gizli bir anlaşma için bir yere para bırakıyor hissi yaratan bölme.
  • adam gibi harca mesajı vermek için tasarlanmıştır.
  • sanırım ziraat bankası'nın emekli bankası olmasından kaynaklıdır. kullanması nispeten daha zor olan ince para giriş-çıkışları yerine kova gibi açılarak "buyur hacı amca" minvalinde bir yaklaşım sergiliyor.
  • ziraat genel kullanıcı kitlesi düşünülürek, atmlerde yaşanan kapkaç durumuna engel olmak için derin yapıldığını duyduğum bölmedir. bak teb müşterisine, garanti müşterisine. adam bi defa atmden para yatırmayı geç, bankaya para yatırmayı düşünmüyor. para çekeceği zaman "trrr" sesi sona erer ermez, yere maça as vurup koz isteyen oyuncu edasıyla elini para bölmesine atıyor.
  • daha ucuz olduğu için seçilmesi olasıdır.
hesabın var mı? giriş yap