• "nerde o dosyalarrr" diye hönküren orospu evladını da tekme tokat yerlerde sürükledikleri alternate bir versiyonu da var mıdır acaba reklamın, merak etmekteyim.
    ananın amında dosyalar, ulan figürana kin besliyorum askjfh. seni bulacaam olm.
  • şimdiye kadar izlediğim en iyi reklam filmlerinden biri. emeği geçen herkesi ama öncelikle "fikri bulan" kişiyi tebrik ediyorum.

http://www.ailemziraatguvencesinde.com/…_iphone.mp4
  • anlatmak istenileni kısa ve etkileyici şekilde anlatabilmiş reklam.

küçük adama bayıldım yalnız. onun o minyatür takım elbisesini yesinler.
  • ulkemizde ilk defa sigorta şirketi reklam klişelerinin üzerine cikmis reklam filmidir. şemsiye yok kaza yok gayet alttan alttan vermiş mesajı duygu sömürüsü bilmem ne goze sokulmamış. sektor olarak sigortacilik insanların acı cekme ihtimalinden beslenir ve urun daha soft anlatilamazdi.
  • çok iyi reklam. duygu sömürüsü olarak da değerlendirilebilir ama ürünü satmak için mesajı çok net ve etkili şekilde vermişler. oyunculuk da abartısız ve çok başarılı. ziraat grubu lokomotiften trenden sonra adam gibi bir reklam ajansı bulmuş sanırım.
  • kazaen vefat ettiğinizde kısmı çok garip olan reklamdır. geberip gideceksiniz bir gün. dünyaya kazık çakmayacaksınız ya bakın geride neler bırakıyorsunuz diyen reklam
  • baba rolünü oynayan çocuğun çok başarılı olduğu etkileyici reklam filmi. en çok saati gösterdiği sahneye güldümm..
  • son yıllarda izlediğim en güzel reklam filmi.. mükemmel bir iş çıkarmışsınız bravo! sabah yedide kalkışımız bile aynı(!) hem hüzünleniyosun hem gülümsüyorsun. bu duyguların hepsini yaşatan güzel reklam..
  • öyle ya da böyle her izlediğimde kendi hallerimi görüyorum. şu ara tv de en komik sıra dışı reklamdır.
  • ... vefat ettiginizde...

bu cumle bile itici olmasi icin yeterlidir.
hesabın var mı? giriş yap