şükela:  tümü | bugün
 • orfoz ya da lagosa benzetilen sivri burunlu, uzun bir alt çenesi olan leziz bir balik. züber ismi aslen arapça olmakla beraber taş hanisi diye de bilinir.
 • (bkz: euaz zuber)
 • (bkz: andreas zuber)
 • (bkz: zuber salih)
 • her spordan sonra kendilerine ait protein bar'ı yemeyi alışkanlık hale getirdiğim sağlıklı atıştırmalıklar üreten firma. içine protein niyetine doğal yumurta beyazını koymaları beni cezbetmiştir. kakaolu ve bademlisi de güzel ama fındıklısı favorim. züber doğal meyve tatlısını da bir dahaki protein bar siparişimde alıp, uzun zamandır hazır şeker içeren gıdaları tüketmemeye çalışan biri olarak ara öğünlerime eklemeyi düşünüyorum.
 • öğünlerime eklediğim çikolatamsı. diğer protein içerikli çikolatalara nazaran tadı daha iyi ve protein oranı yüksek(35 gramda 10 gr). macunumsu bir kıvamı olduğunu söylemem gerekiyor zira bu kıvamı sevmeyenleri baştan uyarmış olalım. sitesinden toplu siparişte daha ucuza geliyor.

  edit: 12'li pakete 5 lira zam yaparak üzmüştür.
  vazgeçme editi: tembellikten kurtulma düşüncem ve mali sebeplerden ötürü almayı bıraktım. bu fiyatlarla beni kaybetti, pazarcıyı sevindirdi.
 • havuçlu tarçınlıyı bi nebze anlarım da ıspanaklı kayısılı bar??? arkadaşlar sizce de bu sağlıklı beslenme işini biraz yanlış anlamadık mı?

  (denemek için çıldırıyor şşş)
 • en lezzetlisi antep fıstıklısı olan çikolata yerine yemelik içinde bol hurma olan atıştırmalıktır.
 • protein barları 35 gram kütlesinde olan 10 gram protein ve 118 - 120 kcal civarında enerji içeren alterna gıda'nın atıştırmalık markası.

  bu durumda alınan her 100 kcal'ın yüzde 33 - 34 civarı protein kaynaklı olmaktadır. kilo vermek için az kalorili gıda tüketmek isteyen ve bunu yaparken kas kaybını önlemek gibi amacı olanların protein bar tüketirken göz önünde bulundurdukları markadır.

  müşteri hizmetleri bulunmaktadır, candan konuşmaktadır, bir o kadar da rahattır.
  9 ağustos'ta sabahtan mesai saatleri öncesi verilen siparişi aynı gün arayarak 10 ağustos'ta bayram öncesi sebebiyle kargolar tarafından yetiştirilemeyeceğini ve kurban bayramının 11 - 14 ağustos'ta olduğunu söylemişlerdir. ürünlerin kargoda vakit kaybetmemesi ve en taze haliyle tüketilmesi için bayramdan sonrasını işaret edip onay istemişlerdir. 19 ağustos'ta iletişime geçildiğinde 15 - 16 ağustos günlerinde firmada bayram tatilinin uzatıldığını ve çalışılmadığı, 17 - 18 ağustos'un hafta sonu olduğu bilgisi ve ürünlerin 2 - 3 iş günü içerisinde yani 21 - 22 ağustos tarihlerinde kargolanacağı belirtilmektedir. bu durumda ürünlerin müşteriye ulaşması 23 - 24 ağustos tarihlerinde olması beklenmektedir.