aynı isimde "zümrüdüanka" başlığı da var
  • büyük ihtimalle ömrü ferhat ile şirin'den bile kısa olacak olan yeni fox dizisi. sadece tanıtımlarındaki korkunç oyunculuk ve dandiklik bile insanı irrite etmeye yetiyor. hele bir tanıtımı var, ağlayan bir kadın avuavuaavuavuaavua diye bir şeyler diyor, ne dediği bile anlaşılmıyor, kulakları kesip atmak istediğinizle kalıyorsunuz. eski ağa dizileri ile klasik "aşık olduğu adam öldü sandığı için şartların zorlamasıyla başkasıyla evlenen kadın" ve biricik aşkitosunun ölümden geri dönmesiyle yaşadıkları dram zamazingosunun harmanlanıp iyice vıcık vıcık, iyice arabesk bir halde sunumu gibi duruyor.
  • mükemmel kaliteli bir dizi olacağını afişinden anlayabilirsiniz
  • süleyman soylu 'nun oynadığı foxtv'de yayınlanan dizidir.
  • dizinin ilk sahnesinde deep turkish web müziği çalıyor aq
  • yemeğimi yedirtmedi bu dizi. oturdum bi yere çorba içeyim diye tvde bu açık. abicim bu ne bağırış çağırış nefret. o ona bağırıyor bu buna bağırıyor. kafam sikildi yeminle.
  • türk dizileriyle dalga geçme amaçlı çekildiğini düşündüğüm dizi.
  • annemlerle biraz vakit geçireyim diye oturma odasına geldim, bağrış çağrıştan duramadım. televizyonda bu dizi var. sürekli bağırıyorlar, oyunculuklar desen yedinci sınıf. bir de başroldeki kız sürekli elbiseyle dolaşıyor ona dikkat ettim. ürgüp’te kara kış , ablanın yanındakiler kabanlı bu abla sürekli elbise üzerine ince hırka. fox yerine kanal7 de yayınlanması gereken dizi, üçüncü bölümü görmez.
  • bir adet süleyman soylu içeren dizi..
  • annem seyrederken maruz kaldığım sıradan türk dizimsisi. arada gözüm kayarken süleyman soylu’yu görmemle şok oldum. insan başkasına bu kadar mı benzer.
  • ulan açık kalsın ses olsun diye bıraktığım kanalda kulaklarımı uğuldatan o uzun hava mıdır nedir nasıl rahatsız etti.
    nasıl bağırıyor ama nasıl, bir de müzik ve reklamlarda sesi ikiye katladıklarını düşünürsek delirtir bu ses insanı.
    müziksiz diziler yapılabiliyor aslında. keşke birileri haber verse de insanı kaçırtmadan dizi izletseler.
hesabın var mı? giriş yap