• gün boyu beni taciz eden telefon numarası.

şimdi araştırdım google'dan ve ekşi sözlük'ten, finansbank'a ait olduğunu öğrendim. artık açmam bu numarayı.
  • hayatta en son muhattap olacağım bankanın insanı bıktıran numarası. gece demiyor, gündüz demiyor arıyor adamlar. bir an kendimden şüphe ettim adamlar alacaklı gibi arayınca.

ve o kadar kısa süre çaldırıp kapatıyorlar ki çemkirmek için açacağım ama yetişemiyorum. zulmümden kurtulamayacaksınız sevgili finansbank çalışanları.
  • cep telefonundan açmayınca anında ev telefonuna dadanan numara. sabahtan beri telefon sapığı gibi çaldırıyor.
  • cep telefonumu günde 10 defa arayan numara. abartmıyorum 10 defa. sapık gibi hiç durmadan arıyorlar günlerdir.
  • arayıp saatlerce anlamsız saçma ve rahatsız edici müzik dinleten numara
  • biraz önce de beni arayıp 2 saniye müzik dinletip kapatan sapık banka numarası.
  • finansbank müşteri hizmetleri olur kendileri .bu numarayı acil bir durumda aradığınızda en az 25 dakika size ahiret soruları sorarken, bir kampanya için gün içinde meşguliyet durumunuzu düşünmeyip en az 5 kere rahatsız edilebilirsiniz taraflarından.
  • meşgul verdikten hemen sonra bir daha arayan finansbank numarası. yüzsüzlük her türlü sisteminize işlemiş.
  • açmıyorum, inatla açmayacağım, onlar inatçıysa ben daha inatçıyım. cevaplamayacağım.
  • arayıp arayıp konuşmuyorlar. manyak mısınız kardeş?
hesabın var mı? giriş yap