• olay gaziantep'te gerçekleşiyor.

kızı o an yemek yemeyi istemediği için sinirlenen baba, 1,5 yaşındaki kızını yumrukla öldürüyor.

ne diyeyim, adaletini sikeyim dünya. bir yanda çocuğu olsun diye dünyaları veren insanlar, öte yanda 1,5 yaşındaki bebeğini yumruklayan primatlar. üstelik bu adamın yeni doğmuş bir çocuğu daha var.

haber linki
  • böyle insanların çocukları oluyor, yemek yemedi diye çocuk yumruklamak nedir.

senin vicdanını s*k*yim...
  • insanların ebeveynlik sınavlarına girip ehliyet aldıktan sonra üremesi gerektiğini bir başka kanıtı olan adamdır.
  • kendisi de yumruklanarak acı içinde gebertilmesi gereken yaratık.

bu adamın aldığı oksijen, içtiği su dünyaya zarar.
  • bunu yapana baba diyemezsiniz.
  • hep diyorum anne baba olmak bir eğitime ve sınava tabi olmalı ehliyet alırken bile kursa gidiliyor sınava giriliyor .
  • çok yakın bir arkadaşım var. 10 yıldır evli. son üç senedir kendi ifadesiyle bir ev parası harcamışlar ama çocuk sahibi olamadılar. adam pozitifliğinden hiçbir şey kaybetmedi. bahsi geçince olsun yaa kısmet değilmiş. hayatta her şey çocuk sahibi olmak değil ya deyip dururdu.

meğer eşi daha da yıkılmasın diye güçlü görünmeye çalışıyormuş. geçenlerde iki üç duble rakı içtik. koca adam hüngür hüngür ağlamaya başladı. içti içti ağladı. ağlamayayım adama teselli vermeye çalışayım derken çenemi sıkmaktan ertesi gün yumruk yemiş gibi dolaştım.

bir de haberdeki gibi baba var işte.

evlatlarınız size allahın emaneti. sevin, değer verin, koruyun, sahip çıkın.
  • ulan ben 3,5 yaşındaki kıvrcık kızımın saçını tararken, tarak saçını azcık çekti 2 tel koptu diye üzülüyorum. başlıkta haberi geçen 'baba'nın yaptığına bak.

evlenmeden, özellikle çocuk sahibi olmadan yada olur olmaz ebeveynlere psikolojik test ve desteğin ne kadar elzem olduğunu gösteren başlık.
  • amk piçi kendi boyutunda birine yumruk atsaymış ya çok cesursa. gücü çocuğa yetmiş. hangi akla hizmet bir insan çocuğuna yumruk atar ya.. kendi boyutu biri olsa “abi” çekmekten çenesi yorulur ama çocuğa vurmakta bir sakınca görmemiş. cezaevinde bakalım böyle yumruk atabilecek mi.. yazık kıza bak ne tatlıymış
  • herkes evlenmeyecek herkes çocuk yapmayacak demiş yazarlar. bu mudur? tabii ki herkes evlenmesin çocuk yapmasın da bu adam gibiler başka kişilerin de canına katledebilir. öfkeden deliye dönebilir…

evlenmek ve çocuk yapmak bu olayda çok ufak bir nokta maalesef.

ruh sağlığı bozuk milyonlarca insan var. ve bu insanlarla beraber olmaya muhtaç veya zorunlu, bir o kadar kadın, erkek ve çocuklar…

dünya çok adaletsiz.
    elimiz kolumuz bağlı.

isyan etsek sesimizi duyan yok. sessiz kalmamın, bir şey yapamamanın vicdanı kalbimi eziyor.

böyle insanların sokakta, dışarıda yaşamaya hakları olmamalı. ya hapse ya hastaneye tıkılmalılar.

güzel çocuk senden sonra gelecek çocuklar bu zulmü yaşamasın dilerim. dilerim bütün çocuklar sevgiyle büyüsün.

adaletine sokayım dünya!!!!
hesabın var mı? giriş yap