• yarın öbür gün ali ağaoğlu ile birlikte olduğunu duymamak dileğiyle.
  • konu ile ilgili tek eyyolarmam türkiye güzeli seçilen kızı güzel bulmadım. türkiye ya kocaman türkiye, ne güzel kızlar var etrafta, bu ne ki...

anadolunun herhangi bir taşra ilçesinde bile ilk 10'a giremez bence. ciddiyim.

sanırım güzellik yarışmalarının adı, fiziksel yarışma olmalı, zira fizikten kazanmış gibi gözüküyor.
  • (bkz: platon)
    (bkz: devlet)

platon’un da dedigi gibi, ecem cirpan atina’nin guzelligiyle unlu kadinlarindan biri olsaydi sayet, onu sparta’nin en guclu ama ayni zamanda tipi de en yakisikli olan erkegi ile evlendirmemiz elzem gelirdi. zira aksi ideal toplumun onunde duran acimasiz bir engel, zirveye cikilan yolda tshirtumuze takilan gereksiz bir dal parcasi olurdu.
  • kızın dediğine bir şey demiyorumda...

aşktan falan bahsedilince ifrit oluyorum. ona buna şuna, o veya bu sebeple aşık olamıyorsan kendine aşk nedir diye sormalısın! hani aşkın üzerinde tasarrufumuz yoktu!aşk başlıklarını bu mantıkla mı doldurmuştuk. aşk herkesin işine gelen, seçme kriteri barındıran birşey ise itiraf edelim aşk hepimizin inatla inanmaya devam ettiği bir masal. geriye kalan herşey de bir manipülasyon!
  • aklıma nedense bu karikatür geldi :d
  • yani abla kısaca diyor ki aşık olacağım adamın ekşi sözlük yazarı da olması lazım. malum hepimiz 185 üzeriyiz ya.
  • ekşisözlük boy ortalaması 1,90 olduğu için sorun teşkil etmeyecektir. burada 1,65 civarı erkek bulunmaz zaten.
  • sözlüğün mal kaynadığının bir başka kanıtı başlık. ah 2cmle kacirdim, ah beni bildi siz kacin vb. ergen ezik havalari okuyoruz. bir diger mal sürüsü de entryleri okumadan 10. kez ali agaoglu esprisi yapiyor. ne hallere kaldi koskoca sözlük...
  • misal, ibrahim tatlıses' e aşık olabilir ama tarkan' a olamaz.
  • bir sonraki röportajında da "benim için dış görünüş hiç önemli değil, önemli olan karakterdir. ben zekadan etkilenirim, sapyoseksüelim." falan derse çok şaşırmam.
hesabın var mı? giriş yap