• bilge sözlük yazarlarını tarafından puanlanması gereken bir rezalettir. benim puanım 9/10.
  • tarih ve lokasyon vermeyeyin de kişi mağdur olmasın ama geçen gün trafiğin kilometrelerce kilitlenmesine neden olmuş d-100 karayolunun orta yerinde kalan bir son model passat'ı aklıma getiren başlık. çekiciye yüklüyorlardi gerçekten çok tuhaf bir durum.
  • herife bak değer kaybı olurmu diyor, türkçe meali:
    "yürüyecek kadar yaptırıp aldığım paraya kakalayabilme imkanım varmı?"
  • dsg arızası o kadar çok ki ısrarla gidip bu markaların araçlarını alıp sonra şikayet başlığı açıyorlar ve bu bana komik geliyor arkadaş... bile bile lades gibi bir şey bu.
  • ama 2015'ten sonraki dsg'lerde sorun oluşmamaktahahahahahaha.

dsg kadar boktan bir şanzıman görmedim. klasik tork konvertörlü şanzımanın gözünü seveyim. evet yakıt sarfiyatını artırıyor ama en azından çift kavrama yarı otomatiklerin yanında taş gibi evladiyelik bir şanzıman türü.
  • passata biniyorum moruk demek için almıştır.
  • rezalet gibi rezalet. 250-300 bin liraya araba alıyorsun 1 ayda bozuluyor, iğrenç bir durum.
  • vw olsam kullanıcıya dava açacağım olay.

arladaş 2017'den sonra tamamıyla düzeltilen, bozulmayan, bozulması teklif dahi edilemeyen sistemi nalıncı yokuşlarında trafikte zorlayıp bozmak ve bunu reklam etmek de nedir?

ya hesap kitap bilen bir sıfır araç almak isteyen insan görse bu durumu? benim zararımı bu yeni aracını nalıncı yokuşuna sokan adam mı karşılayacak?
  • kadın halimle ben bile volkswagenlerin neredeyse kronikleşmiş dsg arızasından haberdarken, ısrarla bu markadan şaşmayanları gerçekten anlamak zor.
hesabın var mı? giriş yap