• tl karşılığı merak edilen dolar. bir kaç sene öncesine kadar çok değerliymiş.
  • kartvizit olarak bile, dua cevşen gibi dini islami* semboller yerine cebinde f serili 1 abd doları taşıyan organizasyonun, hizmet ettiği amacı bizlere göstermesi bakımından ibret alınasıdır.
    onca yıllık allah, kitap, din makyajıyla elde edilen yardım bağış, kurulan okul hastane basın gibi tesislerden elde edilen kazançlar; vaazlar, nutuklar, kehanetler sayesinde elde edilen cahil yığınlar ve onların meslek edindirilerek ilerde illegal yollarla nitelik kazandırılıp devlette kritik noktalara yerleştirilerek koşulsuz biat etmesi sağlanacak mekanik insanlar... hepsi bu 1 dolarlık banknota sığmaktadır.
    o kadar eğitim mevki makam sahibi olup da hala nasıl cemaatçi kalınabildiğini sorgulayan naif insanlara işte bu f serisi 1 dolarlıkları gösterip:
    ''konu cemaat din iman falan değil kardeş, konu tamamen para'' demek gerekmektedir.
  • 1 fethullah doları=100 şakirt

şaka bir yana , bütün ideolojisini, siyasetini abd felsefesine uyarlamak yetmemiş, amerikan parasından başka para da bilmez olmuş fethullah. subayların cebinden 1 dolar çıkar, bayramda harçlık olarak çoluğu çocuğa dolarla harçlık verir. ama sohbette , "vatan hasretinden burnum sızlar" geyiği de çekmeden duramaz. kimi kandırıyorsa!
  • simgesi: fet$ ' dır.
  • 2008'den beri cebimde f serisi 1 dolar taşıyorum. sanırım en fetöcü benim
  • 40 yıl mapus eder.
  • fetö'cüleri birbirlerini tanıma-anlama aracı olarak kullandıkları şeydir.

hatta 15 temmuz 2016 gecesi darbe girişimi anlarında, moda deniz kulübü’ndeki düğünde darbeci askerlerin basmasıyla, o sırada toplantı halindeki generalleri darbeciler ters kelepçe takarak yere yatırıyor, generaller adeta kurbanlık gibi yere dizilirken, bir generalin görüntüsü dikkat çekiyor.

12. hava ulaştırma ana üs komutanı tuğgeneral cemal akyıldız da askerler tarafından getiriliyordu. ancak bu sırada akyıldız, darbeci askerlerin başındaki isme cebinden çıkardığı bir şeyi gösteriyordu.

cemal akyıldız, ertesi gün yani 16 temmuz’da yakalanarak gözaltına alınıyor ve ardından tutuklanıyor. sonra da yaş kararlarıyla tsk'dan atılıyor.

bir de cemal akyıldız ile fotoğraf çektiren şu kişiye bakın bakalım kimmiş? * görsel

bir daha kıps.. ayrıntılı haber ve fotoğraflar
  • bir suru karaktersiz general satin almaya bile yetmistir. cok kiymetlidir.
  • şu anda 3,03tl
hesabın var mı? giriş yap