• rio'dan paris'e giderken sabah 9:00'dan beri haber alınamayan uçağın (muhtemel) kazası.
  • rio de janeiro'dan charles de gaulle havalimanı'na ucarken dusmustur.
  • her uçak kazasında olduğu gibi bunda da ilk önce uçakta türk yolcu olup olmadığı araştırılıyor.en azından hürriyet gazetesi bu durumu kendine görev edinmiş vaziyette.hele bi de türk yolcu varsa tamam işte 1 haftalık haber malzemesi çıkar.adamın dramatik yaşam öyküsünden ergenekona kadar uzanan bir hayat hikayesi.

umarız en az zayiatla atlatılan kaza olur.ama lütfen türkler ölmesin(!) (bkz: faşizmde son nokta)
  • habertürk haber sitesinde airbus diyor a380mi a330 mu ne söylemiyor ekşiye giriyorum öğreniyorum bence burası daha çok haber sitesi gibi geliyor.
    ayrıca bu haberle ilgili resim için boeing 747 koymuştur. helal.
  • 228 (?) yazıyla ikiyüzyirmisekiz kişinin ölümü üzerinden mizah yapmaya çalışarak, mizah anlayışımızın ne seviyede olduğunu göstermiş kazadır.
  • ikiyüz küsür kişinin hayatı söz konusu. millet yok lost'tandır, yok copacabana plajında takılıyorlardır diye zevzeklik yapıyor. var ya söyleyecek söz bulamıyorum.
  • insanlarda ardından espri yapabilecek ruh halini nasıl uyandırdığını asla anlayamadığım üzücü haber. iki dakika değil, ömür boyu insan olunma gerekliliğinin turnusol kağıdı.
  • daha önce, bir çok benzer konuda yüzlerce kez yapılmış, komik olmayan, boş şakalar(!) maalesef yeniden tekrarlanacaktır bu konu hakkında. lost lan ahahahah lololol kayıp demek hemde gülelim hep beraber!

kimsenin aklına lost gelmemişti zaten. ne cin insanlar var ya nereden geliyo bu espiriler akıllarına :))))))))))))))))
  • fransa ulaştırma bakanı maalesef en kötü senaryoya hazırlıklı olun demiştir.
hesabın var mı? giriş yap