• çok üzüldüm. bu kadar kolay olmamalıydı.
  • akp aydın milletvekili mehmet erdem tarafından teyit edilmiştir.
  • rahmetli güzel şakacıklar yapardı üzüldüm bu haberi alınca:(
  • hakkımı helal etmiyorum...

hakkını helal etmeyen adam
  • bi bakanlik alamadan gözleri açık gitti.
  • üzüldüğüm gelişmedir. umarım doğru değildir. neticede insan ve ölmek için yaşı genç sayılır adamın. ailesi ve sevenleri var.

yargılanması gerekirdi. kesinlikle hem de. o ayrı mesele. iki durumu birbirinden ayırmak gerekir.
  • hakkımızı çok yemiştir haram zıkkım olsun.
  • bizim bu ortadoğu insanının burnu işte bu yüzden boktan çıkmıyor.
    ülkede belki yüzbinlerce, milyonlarca insanın hayatının içine eden kişiler ölüp gidiyorlar. ama yaptıkları bu dünyada yanlarına kar kaldığı gibi, ölünün arkasından kötü konuşulmaz denilerek, arkalarından bir de rahmet okunuyor.

yüzbinlerce insana, insanlığa zarar vermekten bahsediyorum, bakın. hani şöyle söyleyeyim. %99'unuz insanlığa zarar veremezsiniz. böyle bir etkiniz, gücünüz bile yok. olsa olsa çevrenizdeki bazı insanlara zarar verebilirsiniz.
    işte bu insanlara da rahmet okumadan önce yaptıkları kötülükleri ve etkisini bu gözle değerlendirin derim.

ayrıca her canlı zaten ölecek.bırakın da insanlığa zararı olanlar da, vakitleri geldiyse ölsün, gitsin yani. ölüme kutsallık katma işlerini de bırakın bir zahmet.

uzun lafın kısası, keşke ölmeseydi de yaptıkları yanına kar kalmasaydı.
    ayrıca öldüğüne sevinen de yok. arkasından hakkını helal etmeyenler sevinmiyordur emin olun. adam yaptıklarının bedelini ödemeden, gül gibi yaşayıp gitti. neyine sevineyim?
    adam başkanlık sistemi oylaması öncesinde, bu sistemin büyük hataları olacağını söyleyenlerin yüzüne bakıp, yalan olduğunu bile bile:"getireceğimiz sistemin eksikleri, hataları tabii ki var, oylama sonrasında o eksikler de yeni yasalarla düzeltilecek. " demiş birisidir.
  • neeee prof-trolüm buhran kuzu öldü mü? lütfen şaka deyin lan. bu daha hesap verecekti. bu kadar basit ölmemeliydi.

not : iyi bilmezdik.

not : bu değil la. habire adres şaşırıyor ezrail.
hesabın var mı? giriş yap