• iki ev alıp kiraya veririm. aylık 5000 tl net kazanç. param değer kaybetmez. iflas etme riski de yok.

edit: emekli memur zihniyeti. benden ticaret erbabı olmaz.
  • gemicik alırdım, ülke yöneten bir arkadaşımın söylediğine göre gerisi kolaymış.
  • çok gizli bir bilgi ama sushi bar *
  • *300.000 tl ile araç alım satımı yaparım.galeri açıp vergi vermeye gerek yok bir sahibinden üyeliği yeter araçları da mahalleye koyarım.
    *600.000 tl'yi gayrimenkule bağlarım bir nevi alım satım.temelden daire alıp satmak buna örnek.arsa almak falan da olabilir.
    *100.000 tl ile altın alıp koyarım bir köşeye.(altın,oldu ki işler boka sardı kaçmak için)

parayı iyi işletebilirseniz çok fena paralar kazanabilirsiniz.
    not:dikkat ettiyseniz hiçbir şekilde dükkan açıp vergi vermiyoruz.

edit:ülke yaprağı yedi arkadaşlar bir milyonunuz varsa ülkeden gidin.
  • hacı sikerim işi gücü, ne iş kursam yaşadığım stres değmez, mis gibi çakarım enpara vadeliye, mis. 9,687 lira 32 gün net faizi var, ben ne iş kuracam ve bu karı aylık elde edicem. faiz yerim hacı. iş kurup götümü yırtıp stresten ölüp hayatımı standart koşullarda idame ettirerek %72 vergi vereceğime. 11 bin müdür brüt aylık faizin vergisini verir 9,687 lira ile kafa rahat hayatımı yaşar, dilersem yatırım dahi yaparım.
  • sehirden çok uzak bir yere tavuk çiftliği falan açardım.

zaten istanbul için konuşuyoruz, şehir oraya da gelir. zarar bile etsen arsası zamanla amorti eder.
  • 1 milyonu görünce dedim yine mülteci geliyor.
  • merkezi bir yerde umumi wc açar bok gibi para kazanırsın
  • masabaşı işten ve istanbul'dan o kadar sıkıldım ki, o kadar param olsa anadolu 'da tarla alıp organik tarım yapardım. batarsam da 3 4 yıl kafam rahat ederdi.
  • gelistirmekte oldugum proje icin bir 100 bin tl yatirim yapardim. guzel olurdu parasizliktan canliya cikamadi proje :/
hesabın var mı? giriş yap