• süper toto süper lig 27. haftasında zirveyi en çok ilgilendiren maçlardan bir tanesi. maçın başlama saati tsi 16:00.
  • başakşehir'in puan kaybedeceği karşılaşma. beşiktaş karşısında yine büyük maçlarda iyi oynayan başakşehir vardı lakin bundan sonraki her anadolu takımına karşı zorlanacaklardır. en üstün oyunlarını gs'ye karşı oynarlar son 8 hafta bakın görün.
  • akhisar kornerden sapladı.
    serginho 13'
    1-0

edit: elia 46'
    1-1
    gol çok erken geldi. başak 3 puanı alır burdan. selezniov çimleri yesin şimdi. %100 golü kaçırdı ilk yarıda. çık bakalım işin içinden çıkabilirsen.
  • izlemiyorum ama başakşehir'de arda ilk 11'de maça başlamış. arda varken başakşehir'in şansının olduğunu düşünmüyorum. zaten golü de yemişler.
  • akhisar kazanınca benim kupon yatıyor ama varsın yansın; yeter ki başakşehir puan kaybetsin.
  • arda turan'in ayagina her top alisinda isliklandigi mac. heralde arda'nin yerinde olsam gozume uyku girmez ben ne yaptim da akhisar gibi kimseyle derdi olmayan bir ilcenin bile bu kadar tepkisini alabiliyorum diye. oysa bu adam 3-5 yil once ulkeyi en cok umutlandiran adamdi.
  • emre az önce 2 dakika kadar hakemi fırçalamıştır.
  • bilal kısa akhisar'a faydali olmus. gayet kafa kafaya gecen bir karsilasma oluyor. bu skor cimbom'a büyük fayda saglar.
  • akhisar'in yaldır yaldır geldigi maçtır. ilk yarı son vuruşlarda biraz daha yetenekli olsalar 3 gol daha rahat atabilirlerdi. başaksehir'in ihtiyarlarının bu tempoya dayanabilmesi zor görünüyor. akhisar'ın 3 puanı alacağı maç.
hesabın var mı? giriş yap