• öldüysen el salla

edit: ölmedim
  • umarım sevdiğin işi yapıyorsundur, üniversiteyi hayatının merkezine koymuyorsundur ve saçma sapan insanlar yüzünden kendini boş yere üzmüyorsundur
  • 2 yıl önce yazdığım, 1 sene sonrasına tutmadı. 1 yıl önce yazdığım, bu sene de olmadı. şimdi buraya ne yazarsam yazayım, seneye nasılsa olmayacak.

bir tek dileğim var, mutlu ol yeter. *
  • şuan migrenin tutmuş ve uykun yok. kafanda bir çok hayal, yapman gerekenler, gelecek için allahın izniyle planlar var. 1 yıl sonra bunların en az %50 yapmış ol zeyno! kendine güven. yol zorlu olsada sağlam ve taşları tek tek atarak ilerle. allahı ve resulünün yolundan ayrılma. kendimi seviyorum...
  • geçen sene yazdığıma baktım da aklımdaki soruların hayatımdaki sorunların aynı olduğunu farkettim. koskoca 1 yılda hiç mi bir şey değişmez. değişmedi. aksine daha fazlaları eklendi teşekkürler 2020. teşekkürler hayatım
  • tipini zikiyim
  • umarım keşke bir yıl önceye dönebilseydim demiyorsundur.
  • umarım hala anne babandan para almıyor olursun. alıyorsan da canın sağ olsun üzülme de biraz şey yap
  • anneni, sevgilini, babanı, ablanı mutlu etmeye çalışmaktan yoruldun. onlar seni sen yapan şeyler de olsa kendine gelmek için toparlanmak için bir yol aramak zorundasın. umarım o yolu bulmuşsundur
  • iş yeri getirisini şu ankinden %50 oranında büyütemedi isen yanlış bir şeyler yapıyorsun... kendini sorgula!
hesabın var mı? giriş yap