• esenyurt'u bilen bilir; doğudan göçmenler çok vardır, uyuşturucu yaygındır, devlet okullarında sınıflar en az 40-50 kişiliktir.

az önce muharrem ince dedi ki, bugün buradayım, yarın diyarbakır'da; bütün parkları uyuşturucudan temizleyeceğim, erdoğan gelsin baksın buradaki okullara 66 kişilik sınıfı olan okul var.

diyorlar ya hani her mitinginde aynı şeyleri söylüyor; ulan adam ilçeye özel hazırlık yapmış daha ne yapsın?
  • @kapp kudurma çocuğum kudurma.
  • muharrem ince'nin yerinde olsam, erdoğan'ın ilk yapacağı miting alanına giderim. çağırdım gelmedin ben geldim , hadi söyle bakalım neymiş derdin derim. ne söyleyeceksem böyle baskın yapar söylerim.

yok mudur bunun bir yolu yahu.

reis ne kaçtın , yeter artık ya. çık şu adamın karşısına , bildir haddini.
  • oha israil üzerinden çok fena geçirdi.

şu an bir filistinli türkiyeye gelmek isterse vize almak zorunda ama israilli gelmek isterse vizesiz geliyor. yaaaa dedi bi de sonunda.

şahanesin!
  • bakın bağcılar 1 kasım'da %59 akp, %16 chp demiş;16 nisan'da ise %61 evet demiştir.şimdi aranızda "ama hep chp'nin kalelerinde miting yapiyoeah" diyenler olacak.onlar lütfen siktir olup gitsinler :)

tanım:muharrem ince'nin büyük istanbul mitingi öncesi yapacağı mini miting serisidir.
  • bomba gelmiştir: ''bazen düşünüyorum da, erdoğan kapıdaki ekonomik krizi görüp de bilerek bana mı bırakıyor cumhurbaşkanlığı''.

cevabı yine kendisi vermiştir: ''merak etmeyin, çok tecrübeli kurmaylarım ile bu işin altından kalkacağız''.
  • bir yanda "meydanlarda hırsız falan diye bagirmanizi istemiyorum" diyen benim başkan adayım, bir yanda "ölen çocuğun annesini mitinginde yuhalatan" onların başkan adayı..
    hadi bakalım hodri meydan.
  • vizyonu kıraathane yapmak olanların beğenmediği kişinin mitingidir.

hadi koçum yürü git kekini ye.
  • lan uçmayayım diyorum da şu adam ilk turdan bile bu işi bitirebilir gerçekten aslında!

hadi be türkiyem, göster artık oyunun kimsenin tekelinde olmadığını, göster artık değişim istediğini.

beni inanılmaz duygulandıran miting olmaktadır an itibariyle!

adam parktaki uyuşturucu sorununa kadar çalışmış. ne istiyoruz ülke olarak daha fazla, ne istiyoruz?
  • ahaha komplo teorisyenleri sevgili suserlarımıza da gereken cevabı vermiştir.

- acaba diyorum erdoğan yaklaşan ekonomik krizi gördü de ben bulaşmayayım krizle ince uğraşsın mı diyor diye düşünüyorum. hiç merak etmeyin, çok sağlam bir kadromuz var, bu gemiyi limana güvenle yanaştıracağız, ekonomiyi de çözeceğiz.
hesabın var mı? giriş yap