• güzel geçmekte olan konuşmadır. atatürk’le ilgili ve atatürk üzerinden çok sağlam ve doğru mesajlar vermektedir.

ek: tabii bir süre sonra ne yazık ki iktidar laflarına geçti ve bozdu. atatürk’ten sonra olan kısımlara kesinlikle katılmıyorum. ayrıca ülkeyi demir ağlarla örenler, 2002’den öncesi ve atatürkçülerdir.
  • o değil de atatürk düşmanı akp'liler şu anda çıldırıyor. "reis bile atatürkçü olmuş mk" yazmış biri. ülke gerçekten ağır z3ka özürlülerle dolu
  • hem isa'ya hem musa'ya yaranayım diye uzun cümleler kurduğu konuşmadır. yarattıkları atatürk ve cumhuriyet düşmanlığı yüzünden ne söyleyeceklerini bilmiyorlar. atatürk'le ilgili bir iki kelam, ardından partisine övgü ve tabi ki cehape zihniyeti.
  • bildiginiz biyikli... ;;))
  • atatürk'ü anma konuşmasında inadına osmanlı'nın öne çıkarıldığı, bosna devlet başkanı ölüm döşeğinde bosna'yı bana emanet etti denilen saygı ve akıl dolu mütevazı konuşma.
  • daha çok osmanlı'yı anma konuşmasına dönmüştür.
  • "harf devrimiyle okur yazarlik sifira ındi" tarzinda birsey dedi demin.

nedir acaba amaci hem de soyle bir gunde...
  • bosnayi bana emanet etti diye lanse etmek özürlülüktür. dinlediklerini de anlamıyorlar artık.

neye hizmet ediyor demek yerine dediklerine başka argümani yok bunların. kemalist yobazlara bilezik gibi sokuyor ne yaparsın.
  • an itibariyle atatürk'ten bahsedilmeyen 10 kasım töreni izlemekteyiz.

kurtuluş savaşı yerine birinci dünya savaşı,
    türk yerine osmanlı,
    atatürk yerine abdülhamid han hazretleri...

"tek parti dönemi şöyleydi böyleydi, biz mükemmeliz. yol yabdık. kocaman külliye yaptırdık toplandık 10 kasım varmış diye. biraz kendimizi övelim ve cumhuriyet düşmanı olduğumuzu tekrar hatırlatalım."
hesabın var mı? giriş yap