• burna pis kokukarın geldiği göztepe'nin ilhan palut yönetiminde çıkacağı ilk maç.

(bkz: 10 kasım 2019 arda kardeşler'in vereceği penaltı)
  • sergen yalçın'in mustafa akbaş'i yine ilk onbirde oynattığı maç. o bölgenin stoperi olabln mina hata yapar yapmaz hemen kesik yedi. mustafa akbaş ise, her hafta hata üstüne hata yapıyor ama nedense kesik yemiyor. sergen yalçın'in bu konuda adaletli davrandığını düşünmüyorum.

ayrica maçı yeni malatyasporumuz için şaibeli olan hakem arda kardeşler yönetecek.
  • serdar gürler'in golü ile göztepe'nin 1-0 öne geçtiği maç. (dk 8)
  • göztepeli oyuncularin golden sonra yerden kalkmadiklari maç.
  • bir malatyasporlu olarak goztepe'ye hep sempatim olmuştur. ancak bu yerde yatip duran oyuncuları yüzünden uyuz oldum. adam gibi oynamiyorlar. oyunu soğutmak için 25 dakikada en az 5 futbolcu yerde yattı. futboldan soguma sebebi.

edit: bu mesajı yazarken iki kişi daha yere yattı.
  • taraftar desteğinin ne kadar önemli olduğunu gösteren maç.
  • tribünden izlediğim ve çıplak göz ile arda kardeşler denen şahsiyetin nasıl bir tetikçi olduğunu canlı şekilde gördüğüm karşılaşma.

adam gözünün önünde yapılan faullerde çok güzel salağı oynuyor. malatya'nın 2 kırmızısını atladı.

edit: cümle düşüklüğü.
  • göztepe'nin forması korkunç. ne buldularsa giymişler. mehmet sepil o kadar vizyonu geniş bir başkansın şu takıma düz renk bir forma yaptır da her maça jokey gibi çıkmasınlar ya.

toplu olarak da çok kötü görünüyorlar.
  • başta lamine gassama olmak üzere göztepeli oyuncuların oyunu soğutma amaçlı yerden kalkmamaları ve müsabaka hakemi arda kardeşler'in bu kötü niyetli hareketlere müsaadesiyle geçen bir ilk yarısı geride kalan maç.
  • göztepe tribünlerinden farkli seyredilen maç.

2 kırmızı kartmis… pehhh… biri için acquah'in pozisyonundan bahsediliyorsa zorlasan zorlarsan en fazla zorlama bir faul cikar. sari kart ağır oldu. 2 kirmizi kart hangi pozisyon çözemedim. yok öyle bir pozisyon zaten.

göztepeli oyuncularin yerden kalkmadığı, hakem arda kardeşler 'in de buna çanak tuttuğu ve yeni malatyasporun ince ince kıyıldığı maç.
hesabın var mı? giriş yap