*

• link

10 milyon suriyeli de olsa her şeyimizi onlarla paylaşacağız demiş nihat zeybekçi.

edit:imla
    edit2:imla hatasıyla ilgili çok sayıda mesaj aldım,sağ olun.ancak ben başlığı açarken zor sabrettim.bu saatte 15 dakika yürüyüşe çıktım.ben aileme küfür yemiş gibi hissediyorum bu kadarı fazla! her ortamda bu izansızları yollamak için mücadele boynumuzun borcu.
    # t a m a m
  • alışımız da kuvvetliymiş.
    resmen folloş olmuşuz.
  • manavdan elma armut aldığını zanneden "bakan" beyanıdır.
  • gelenlerle sen herşeyini paylaş, beni karıştırma. peksimet kafa.
  • "yüreğiniz yetiyorsa…

demokrasiye inanıyorsanız…

milli iradeyi savunuyorsanız…

buyrun, suriyeliler için referandum yapalım!"
  • meali "buradakiler yetmiyor, daha oy lazım" olan açıklama.
  • dolardaki artışı kabul etmiyorum diyen tip değil mi bu.

tutmayın adamı hayal dünyasını yıkmayın bırakın alsın kaç milyon suriyeli alacaksa.
  • bakan da tamam diyor . chp bile soğutamaz akp seçmenini bu kadar şiddetli.devam sayın bakanım çok haklısınız her konuda.
  • cebinden bir kuruş çıkmayacağı ve babasının parasıyla da beslemeyeceği insanları niçin almasın ki zaten? memleketin menfaatini her şeyin üstünde tutması gerekenlerin oy kazanmak için ithalat yaptığını da görecekmişiz demek.. alalım eyvallah. hiç itirazım yok. fakat memlekete dağıtmayalım arkadaş. sınırımıza komşu bir alanda güvenliklerini sağlayalım. kendi ekosistemlerini kurmalarına yardım edelim. gerekirse paramızı da verelim, emeğimizi de esirgemeyelim ama insanlık yapalım derken -affedersiniz- ülkenin içine sıçmayalım. zaten kendi insanımız yeterince problemli. daha kendi karanlığımızı yenememişiz; ortadoğunun en cahil insanlarını ne diye ülkenin dört bir yanına dağıtıyoruz? sindiremeyeceğimiz, hazmedemeyeceğimiz lokmayı ne diye yutmaya çalışalım? şu güzelim ülke tımarhane olmuş da tabelası eksik. ne diyelim; mevla encamımızı hayretsin.
  • tabiki alırsınız. biz alamazsınız demedik zaten. alırsınız..
hesabın var mı? giriş yap