• ben şimdiden 10 milyon olduklarını düşünüyorum.
    kardeşim esad bize kötü kilitledi.
  • kimse bana bunların 4-5 milyon kişi olduğuna inandıramaz. kilis, antep, istanbul falan değil bursa'da baya baya koca ilçe neredeyse suriyeli mülteci. merkez ilçeleri, deniz kenarını falan katmıyorum bile hesaba.
  • rezil bir faşistin açıklamaları.

kardeşim şu topraklardaki herkes safkan doğu sibirya türk'ü olsa ne olacak amk?
    hukuk yoksa, düzen yoksa, akıl ve vicdan yoksa her yer cehennem. bunları teklif etmeyip ısrarla başka milletlerin varlığı ile korkutuyor insanları. sanki bizim insanımız çok matah bir topluluk.

kurallarını düzgün koy, hukuku çalıştır, entegrasyonu savun. entegre olmayı reddeden için yine bağır çağır. bu tip ehlileştirilmiş sağa ben razıyım valla. ama bu kadar nazi kafasında olmayın be kardeşim.

hem dünyadaki en çaresiz insanları alıp, insanlık dışı şartlarda çalıştırıyorlar ülkede, sonra da onların kültürel uymsuzluğundan yakınıyorlar. amk adamlar gün ışığına nadiren çıkıyor zaten, afganların hepsi yeraltı atölyelerinde kaçak çalışıyor. sen kalifiye göçmen aldın da, dil mi öğrenmedi, duş almadan mı bindi toplu taşımaya?

o şartlarda orta asya göçmenleri (bizden daha saf türkler) de çalışıyor, onlar da aynı perişan halde. sanki adamların suçu gibi göçmenlere yüklenmek nedir amk?
hesabın var mı? giriş yap