• az önce rotterdamdaki türk konsolosluğunun önünden geçtiğim ve şahit olduğum olaylar. yaklaşık 150 kişi civarında bir kalabalık vardı ve neden beklediklerini kendileri de bilmiyormuş gibi etrafa bakıyorlardı. ha bi de iki kişinin ''aç abi 94 üncü maddeyi oku avrupa'da siyasi propaganda yapmak yasak''dediğine şahit oldum olaydan uzak bir yerde.
  • beğenmiyorsunuz ya adamları şimdi izleyin bakalım adamlar kendi ülkelerindeki yabancı insanlarının toplanıp birşeyleri protesto etmesine nasıl tepki veriyor polis nasıl davranıyor.sonra da gözününüzün önüne gezi direnişi sırasında polisin ve hükümetin tavrı gelsin.

beğenmediğiniz hollandaya dönüp bir bakın bakalım.
  • sınır dışı edileceklerini duydukları an bitecek olaylardır :)

edit: küfürlü mesajlar gelmeye başladı gerçekler acı gelince.
  • lütfen rica ediyorum orayı feth edebilir mi o arkadaşlar eheheh
  • an itibariyle atlı hollanda polisleri insanların üstüne atlarını sürerek buradan ayrılın diye sıkıştırmaktalar.

canlı izle

edit:

''hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir.''

ibn-i sina
  • melih gökçek'in yarın photoshopta aynı fotoğrafı çok kez kopyalamasına neden olacak sayıda kefenini giymeyi unutmuş insanın rabia kartonu tuttuğu gösteri.
  • savcı sayan içeren olaylar. merak edip televizyonu açtım ve savcı sayan ortamlara akmış, lan bu adam geçen kalp krizi geçirmedi mi. bir de birazdan nihat doğan görürsem gecem iyiden şenlenir.
  • orada protesto etmek olmaz. kardeşlerimizi ülkelerine bekliyoruz. burada mutlu ve huzurlu yaşayabilirler.
  • "eğer erdoğan gibi düşünüyorsanız ülkenize dönün" lafını yedikten sonra boş boş yaşanan durumdur.

birazcık erdoğan sevdanız var ise eğer buyrun gelin. yüksek silindirli o güzel mercedeslerinizi unutmayın.
hesabın var mı? giriş yap