• hayatini kaybeden askerlerin eşlerine "gidin takvimlere soyunun" demeye gitmis olabilir.

bizim sehitlerimizin yakinlarina bu teklifte bulunmustu kendisi. omrum boyunca sehitlerimize ve bizlere emaneti olan ailelerine bu yaptigini unutmayacagim ben.
  • ekrandaki makyaj olmayınca baya yaşlanmış olduğunu gördüğümüz fotoğraf.
  • savaş alanında olduğunu daha bi pekiştirmek istemiş ama asker sanıp uzaktan sıkacaklar kurşunu haberi yok.
    ayrıca bir insan ne yapsa mı iğreti durur...
  • bir gazetecinin hangi şart altında olursa olsun, bir ordunun üniformasını giymesi net olarak etik değildir. ayrıca net olarak da tehlikelidir. kafana yiyeceğin bir kurşun beni üzmez elbette, ama yazık olur içi doluluğundan emin olmadığım kafana.
  • nagehan şu saatten sonra ağzınla kuş tutsan bile halk nezdinde konumun değişmez. hiçbir zaman gazeteci olamazsın. sen yıllarca fetönün kumpaslarında adeta onların medya ayağımışsın gibi gazetecilik değil tetikçilik yaptın. kemalist subayları ve türk silahlı kuvvetlerini yıpratmak için her allah'ın günü televizyonlara çıktın. bunun karşılığı olarak da feto bankasından yüklü bir kredi aldın. şimdi boşuna gazeteci havalarına gitmene gerek yok. bu halk kimin ne olduğunu unutmaz.
  • başka bir ordunun üniformasını(paralı asker üniforması ise daha uygun) giyerken, ülkesinin ordu mensuplarının eşlerine etik dışı önerilerde bulunmuş şahsın takvimlik pozu.
  • bu parka yakışmamış, acaba naapsa gidip takvime falan mı soyunsa bilemedim.
  • ablacım savaş alanında millet vurulmamak için ne badireler atlatıyor, sen epey epey niyeti bozmuşsun. neyse fotoğraf çekiminden sonra o kamuflajı çıkartmıştır tahminimce.

bir de kendisinde yaşlanmanın ilk izlerini gördüm. her insan yaşlanıyor, isterse yalılarda yaşasın, isterse düşük faizli/faizsiz kredi alsın, ne tuhaf.
  • üşümüştür belki amk.
hesabın var mı? giriş yap