• edit: alttaki linklerden anlaşılacağı gibi olay türkiyede olmamış, fotograf portekizdenmiş. karaciğer hastası oldugu yazılmış. bizi ilgilendiren tarafı şu ben nasıl oldu da habere inandım ve bunun türkiye'de olabileceğine hemen inandım. çünkü türkiyede olsa şaşırmazdım. çocuk haberlerinin ardı arkası kesilmiyor.
    yalan olduğu için linki kaldırdım.
  • ulan siz nasul sapık orospu çocuğuymuşsunuz, yeter ulan yeter rahat bırakın çocukları.

hepinizin bir gün biteceksiniz!
  • gelmek istenilen noktadır.
  • üst edit: haber yalan, zaten twitter'da şerefsizin birinin (onurlu adam!!mış) paylaştığı bir resimden ibaret. twitter'daki şahıs şerefsiz çünkü linkte çocuğun videosu var, çocuk karaciğer hastasıymış ve çocuk türkiye'de değil. çocuğun hastalığını bu şekilde iğrenç bir kafayla kullanmak alın size pedofili!!

edit 2: linki buraya taşıyan şahıs da sıkıntılıymış zaten. pkk kamplarındaki pedofiliden haberi yok galiba! koduğumun insanlık düşmanları!!!

pedofili bir hastalıktır din, dil, ırk dinlemez. isveç dünyanın en en fazla ateistinin yaşadığı ülke ama pedofili olaylarında dünya 2.si. çocuk istismarında hindistan zirvede budist ve müslüman yoğunluk var.

verilen fetva aptalca bir fetva, hz. muhammed'in 9 yaşında hz. aişe ile evlenme olasılığı yok. bizim ateistler hadislere inanmaz ama konu din düşmanlığı olunca az bir mantık yürütmeyle bile uydurulduğu belli olan hadislere biat ederler, tapınırlar, yobazlığın zirvesine oynarlar.
  • karnında ur var, tümör var zanneder, yine hamileliği konduramazsın. kızın tipine bak arkadaş! çocuk ulan çocuk! ergen bile değil!
  • http://bangaloremirror.indiatimes.com/…60831931.cms

bolu da değil fakat yine dünyanın başka bir yerinde. bu algı yapmaya çalışan yavşak oğlu yavşaklar da bi türlü bitmedi.
  • hayata erken yaşta atılmak bu olsa demek
  • nasıl başardıklarını sormak lazım. insan dişisi 9 ila 12 yaşları arasında yumurta üretmeye başlar. bu kızın da 10 yaşında yumurta üretmeye başlamış olması beni şaşırttı cidden.

şimdi gelelim bunu yapan insanlıktan nasibini almamış domuza... ulan be adam, başka birşeymi bulamadın 10 yaşındaki kıza çakacak? be embesil gitseydin bi pavyona seni 100 liraya mutlu ederlerdi. ne gördün şuncacık kızda? hayatı boyunca bu travmayı atalamayacak olan o kızı hiç düşündünmü bunu yaparken peki? peki sen bu yükü üzerinden nasıl atacaksın? insanların yüzüne bakabilecekmisin?

şu anda bu adama o kadar çok kin duyuyorumki anlatamam. sokakta görsem öldürene kadar kızılcık sopası ile döverim bu adamı.

gece gece sinirlerim hopladı. normalde idama karşıyımdır. fakat böyle durumlar için gerekiyor idam. evet, diyeceksiniz ki idam acıları dindirmeyecek. fakat bir ibreti-i alem olmalıdır ki böyle şeyler azalsın hatta bitsin.

edit: imla
  • olay türkiye dışında bir yerde geçiyor. yalnız ben çocuğun hamile olduğunu düşünmüyorum en azından düşünmek istemiyorum. başka bir hastalık falan olabilir mi? ne dediğini bilen biri yazsa daha iyi olur. 11 yaşında bir insan nasıl hamile kalır arkadaş?
hesabın var mı? giriş yap