• faşizm öyle bir noktaya geldi ki ölenlere rahmet dilemek yetmiyor, harekatı savunması da gerekiyor. buna da bazı yarak kafalı yazarlar karar veriyor.
  • cem yılmaz olsun, tarkan olsun, bu kadar kötü yürekli insanın bulunduğu, bu kadar "herkes benim gibi düşünsün, benim gibi düşünmeyen gebersin" kafasında insanın yaşadığı bir ülkede nasıl olup da bugün bulundukları noktaya gelmişler, gerçekten hayret verici bir durum. sırf bu yüzden bile takdir etmek lazım kendilerini.
  • bence tarkan yanlış yapmış, rahmet dilemek yerine ölürüm türkiyem şarkısını söylemesi ve çocuğunu da bedelli olarak askere yollaması gerekirdi.
    peşin edit:askerlik çağında çocuğunun olmadığını ve çocuğunun kız olduğunu biliyorum.
  • sınavsız atandıkları devlet kadrolarında para yiyen, bedelli askerlik yapan ve hobisi taşşak yalamak olanlar tarafından linç edilmeye çalışılan adam.

dini imanı para olan adamlardan milliyetçi olmaz. çocuk taciz eden, 1 kişiye 10 kişi dalan, fırıldak gibi dönen adamlardan milliyetçi olmaz.

tarkan'ın boku bile sizden daha türk'tür.
  • zengin ve ünlülerin bir açıklarını bulsam da gündem olsam , fav alsam, tebrik alsam, hatta basın benden bahsetse...

hayal işte. ama sana üzücü bir haberim var fav da alsan, şuku da alsan onlar hep ünlü sen de hep kimsenin tanımadığı biri olacaksın.
  • samimiyetsiz piç
  • cem yılmaz olsun tarkan olsun cidden vatan sever insanlar. bu ülkeyi kendisinin zaneden embesillerin kimin vatan haini olduğuna kimin olmadığına karar vermesine rağmen bu ülkeden siktir olup gitmiyorlar.
    çünkü, bu adamların kazandıkları para istedikleri ülkede istedikleri rahatlıkda yaşamalarına fazlasıyla yeter çocuklarını çok güzel eğitimler aldırıp onlara güzel bir gelecek sunabilirler. kendisini ülkenin sahibi sanan orospu evlatlarına rağmen bu ülkeyi bunlar terketmiyorlarsa bu adamlar hepimizden çok bu ülkeyi seviyorlar.
  • olm hasta mısınız? adam operasyona destek vermese neden ölenlere rahmet dilesin. iyice kafayı yediniz artık. herkesi terörist ilan etmeye başladınız. asıl suçlu sizsiniz oysa insanları konuşmaya zorladığınız için.
  • (bkz: aktroll alert)
  • neden söz konusu gönderinin aslını link olarak vermiyorsunuz da haberin haberini yapıyorsun?
    https://twitter.com/…tatus/1182759059650424832?s=20
hesabın var mı? giriş yap