• (bkz: #50523720)
  • akp'nin yeterli çoğunluğa ulaşamaması durumunda olası akp-hdp hükümeti için düşünceleriniz nelerdir?
  • chp'yi iç anadolu'da, güneydoğu'da görebilecek miyiz bir gün? izmir'de, kadıköy'de, çankaya'da harcanan efor niye konya'ya kayseri'ye, yozgat'a kanalize edilmiyor? kadıköy'de bangır bangır gezen chp seçim otobüsünün kime ne faydası var? esas olan chp'li olmayanları ikna etmek değil mi?
  • genel sağlık sigortası saçmalığından bahsedecektim ama sorulmuş. onun yerine şöyle sorayım; topluma ciddi yük bindiren uçan kuş vergisi, kulak arkası vergisi gibi ıvır zıvır vergileri kaldırmayı düşünür müsünüz? rusya'da 35 bin liraya satılan bir arabayı türkiye'de neden 105 bin liraya almak zorundayız? uçan kuş ve kulak arkası derken kastettiğim herşeyden alınan bu vergilerin izi neden sürülmüyor? bu kadar para nereye gidiyor?

hani sizin başbakan falan olacağınız ütopya lakin maksat muhabbet olsun deyü soruyorum. bana kalsa bütün siyasetçileri siyaset ederim efenim... *
  • bu seçimlerde oylarınıza sahip çıkabilecek misiniz?
  • ortalama secmen uzerinde olusan, sgk yi batiran kisi kilicdaroglu`dur, kilicdaroglu musluman dusmanidir, chp zihniyeti kotudur seklinde olusan algiyla mucadele etmek icin planladiklari strateji nedir?

hdp-akp arasinda yakinlasma, hatta cesitli uzlasmalar oldugu ve bu uzlasmalarin cogunlukla akp cikarlari dogrultusunda gerceklestigi uzerine toplumda olusan bir algi var. chp`nin bu konu uzerinden siyaset yapmamasinin sebebi etik midir? ınanmadiklari icin midir? yoksa arguman eksikligi midir?
  • "milletçe alkışlıyoruz" gibi protetst bir tonda seçim kampanyası yürütmek bence çok mantıklı değil. büyük bir kitle her türlü protestoyuve protest tavrı olumsuz olarak algılıyor. amaç chp'nin oy almadığı kitlelerden de oy almaksa onların kendilerini ait hissedecekleri bir seçim kampayası yürütmek daha makul olmaz mı? hala geç kalmış değilsiniz...
  • (bkz: #50524324)
  • sandıkları güvende tutmak için jeneratör başta olmak üzere görevli vs gibi takviyeleriniz olacak mı?
    mühim olan oy toplamak değil oy syımının doğru olarak kayıtlara geçmesini sağlamak.
  • partinin 'ulusalcı' olarak anılmasından rahatsız mısınız? kendinizi sosyal demokrat kimliğinin yanında ulusalcı olarak da tanımlar mısınız?

ayrıca trt'ye reklamınızı yayınlamamasından ötürü dava açmayı düşünüyor musunuz?
hesabın var mı? giriş yap