• taraftarini dusunerek ilerleyen turlarda elenmeyip direkt gruplarda elenen takim gibi takim besiktasim
  • geçen bir kendini bilmez biz 3. olunca, ülke puanını düşürüyorsunuz filan demişti. e noldu şimdi...

not: gs
    not: avrupa fatihi
  • gelin itiraf edelim.

sonradan görmelik kötü şey. hayatında iki sene üst üste avrupa başarısı görünce ona buna laf etmeye, aklınca makaraya kalkarsın ve bir bakarsın..

malmo bile gelir siker gecer.

o yuzden haddini bilmek kendini bilmektir.
  • önce buna bakıyoruz
    sonra buna
    ve kahkahayı basıyoruz.
    tiner hafıza kaybı falan da yapıyor galiba, daha 3 gün geçmemiş üzerinden.
  • fiko'nun kulüpler birliğinden acilen bir yazı çıkartıp uefa'ya fakslaması gereken maç.

(bkz: ahahahahahahaha)
  • bence çok dalga geçmeyin memlekette başarısızlık norm oldu. her tarafı delinen kova gibiyiz, delik kapadıkça yeni delik açılıyor. uzay üssü kuruyoruz sabahına yht kafa kafaya kaza yapıyor, dicle barajının kapakları patlıyor, malmö hariç şu anda diğer takımların isimlerini büyük ihtimal herkesin unuttuğu gruptan beşiktaş çıkamıyor.

böyle topyekün boka sarma durumlarında saçma sapan tesadüfler peş peşe gelir. *
    bu koşullarda bu gruptan çıkanlar büyük ihtimalle bizim rakibimiz olur şimdi ve bizi de eler. sonra burada yine küfürler, kahkahalar havalarda uçar. boka batıyoruz resmen.

herkes her işi o kadar yalap şap yapıyor ki memlekette, saldık gidiyoruz. defalarca yazmıştım bu konuda bıktım artık.

not:****
  • alt yazı geçti beşiktaş uefa avrupa ligine veda etti diye. arkadaşa söylüyorum üst tura çıkmamışlar mıydı falan dedim. puanları iyiydi hiç de dikkat etmedim kendi sahasında oynuyordu bir de şaşırdım açıkçası.

not:gomisspor.
  • tinercileri y.rağın önünden donsuz geçirten maç. hangi galatasaraylı tutarsa sksin. vurun yiğitler vurun.
  • getirin oradan cüneyt çakır'ı, beşiktaş kardeşim show yapacak.
  • çaplarına bakmadan galatasaray'la dalga geçen beşiktaşlıların daha gs mağlubiyetinin dumanı tüterken küsküyü yedikleri bir başka maç. olm siz valla akıllanmayacaksınız haa. bu sene kaçıncı kez yaşandı bu, sayamadım. utanma, arlanma olsa daha da gs ile dalga geçmezsiniz. sene sonunda da görüşelim aslanım görüşelim.

not: klişe olacak ama aklı başında beşiktaşlıları tenzih ederim zira lafım onlara değil aslında.

(bkz: turgay'ı aç)
hesabın var mı? giriş yap