şükela:  tümü | bugün
 • arabalarda ne kaporta ne cam bırakmış, bir felakete yol açmıştır.

  http://www.hurriyet.com.tr/…nuyu-felc-etti-40955611
 • yuzlerce araba mahvolmuş. gecmis olsun.
 • gündemde olmamasına şaşırdığım felakettir. çok fena görüntüler var.

  geçmiş olsun.
 • 100 lerce kuşun ölmesine neden olan yağıştır.
 • hayatımda böyle bir felaketin içerisinde bulunmamıştım daha önce. elektrikler kesildi, trafik lambaları söndü, telefonlar çekmedi. arabalarımız mahvoldu. afad tarafından zararımızı nasıl karşılayacağımızı bilen yazarların yeşillendirmesini rica ediyorum.
 • evleri veya araçlar hasara uğrayanların zararlarını valilikte bulunan açık kapı bürosu aracılığı ile afad'a bildirebilecekleri felaket. hükümet konağı sabahtan beri ana baba günü.

  kastamonu valiliğinin duyuru metni:

  kastamonu valiliğinden duyuru
  duyurular > kastamonu valiliğinden duyuru - 14 eylül 2018 cuma +-yazdır
  ilimizde 13.09.2018 günü akşam saatlerinde etkili olan dolu yağışı nedeniyle il afet ve acil durum müdürlüğünde oluşturulan kriz merkezine saat 23:40 itibariyle 370 adet araç ve 90 adet ev hasarına ilişkin talep alınmıştır.

  kriz merkezimize vatandaşlarımızın talepleri sabaha kadar alınmaya devam edecektir. 14.09.2018 cuma gününden itibaren mesai saatleri dâhilinde valiliğimizde bulunan açık kapı biriminde de vatandaşlarımızın taleplerini yapabileceklerdir.

  oluşturulan afet hasar tespit ekiplerince hasar/zarar tespit çalışmaları 14.09.2018 tarihinden itibaren başlayacaktır.

  kamuouyuna saygıyla duyurulur

  kastamonu valiliği / basın
 • internette gördüğüm resim ve videolarda çok büyük felaket yaşanmış. geçmiş olsun kastamonu!
 • 36 haftalık hamileyken eşim ve o zaman 3 yaş 2 aylık kızımla 5. kattaki evimizde yakalandığımoz doğa hadisesiydi. sıfır arabamızın tavanı pert oldu, sonra değiştirmek tavanı zorunda kaldık.aynası ve ön camı da çatladı.keşke o sıralar eşimin çalıştığı barutçuoğlu avmnin otoparkında olsaydık diye çok hayıflandım. olay esnasında eve gireli yarım saat olmamıştı. akşam kahvaltısı hazırladık yeni yiyorduk. çatıdaki aydınlığın ondülininden gelen seslere cam kırılması eklendi. bebek odası olarak düzenlediğimiz odanın camı 36 senenin ağırlığını salıverdi (tek iyi yanı evin sahibi annem pimapene razı geldi). sonra gelen günlerde herkes arabalarını battaniyelerle döşedi. bizim gibi evi en üst katta olanların çatısı aktı.