• şampiyonluk şansımızı kaybettiğimiz maç. ama hala birileri taçtan atılan gol diye sayıklıyor. troller işte böyledir. küçük hesaplar peşinde koşarlar. daha neyin hesabını yapıyorsun işte. fener bu futbolla, arada puan farkı bile olmasaydı hatta puan olarak önde bile olsaydı şampiyon olamazdı. aklı başında gs taraftarlarının şampiyonluğunu kutluyorum. artık seneye ki maçlara bakıcez.
  • yazık rıdvan bütün fenerlilerin durumunu temsil ediyor ekranda.

adam bağırmak istiyor bağıramıyor anlıyor musun?
  • hakemler arasında anlaşmazlık çıkmış maçtır. yan hakemler erciyesi doğrarken orta hakem biraz feneri biraz erciyesi doğruyor. birisi hakemleri karıştırmış olmalı.
  • devre arasının neden uzun sürdüğü belli oldu. muslera'yı evden getirip, saçını kazıtıp sahaya sürdük sanırım :)
  • en çok bütün sezon boyunca saat 00:00'ı bekleyip fener dördüncü yıldız için sahada entryisi giren elemana üzüldüm. suanda napiyo acaba?

ahahahahahahahah.
  • vasat civarı bir seyri olan müsabaka.

fenerbahçe takım olarak ve kafa olarak müsabakayı ciddiye almamış; aynı şekilde ismail kartal da aynı şekilde. aziz bey'in diego ve emenike ısrarının sıkıntı yaratacağını aktarmıştık, haklı da çıkıyoruz.

erciyes'in 2 topunun direkten döndüğünü, bir golünün de haksız şekilde sayılmadığını ekleyelim.

hem galatasaray'ın hem de bjk'nin puan kaybı olacak ileriki haftalarda; lakin fenerbahçe'nin içine durduk yerde girdiği sıkıntı bir hayli büyük halde şu an.

ersun yanal? bugün bursaspor'u yendi.

erciyes'i de yenerdi...
  • tarihe geçen bir maç.

29 yaşına geldim, anlık pozisyonlarla hakem doğralamaları gördüm. her türlüsünü gördüm ama bütün maç boyunca bir hakemin bir takımı bu kadar ezdiğini görmedim. fenerbahçeli futbolcular çift taban dalıyor faul yok, arkadan kayıp tekme atıyorlar faul yok. kartlar zaten verilmiyor. tertemiz gol verilmiyor. bariz penaltı + kırmızı kart verilmiyor.

böyle bir rezalet kabul edilemez. bu hakem bu mesleği bir daha yapamamalı.

edit: fener'in penaltısı verilmedi diye bir şeyler okuyup dehşete düştüm. yok öyle bir şey. maçı fenerli bir arkadaşımla izledim, pozisyona "kendi kendini takmış penaltı yok" dedi. düşünün artık.
  • fanatik gsli mhk başkanının tetikçisinin yüzde yüz penaltıyı vermediği, maçın içine sıçtığı maçtır.
  • adam kayseriye öyle kızıyor ki balkesli oldu resmen. (bkz: rıdvan dilmen)
  • aziz yıldırım'ın teknik direktör olmasa da olur, bu takımı ben şampiyon yaparım manyaklığının patladığını ilan eden maç.
hesabın var mı? giriş yap