• cumhur ve millet ittifakı mitinglerinin katılımcı profilini kıyasladığı videodur.
    inanılmaz
    burada
  • kisaca
    cahillik ile aydinligin, irtica ile laikligin, canilik ile insanligin secimi bu.
  • izleyin,izlettirin. ben iki dakika dayanabildim gerçi. hep dedim,bu seçim iyilik ve kötülük seçimi.
  • öyle bir videodur ki, çok büyük bir gerçeği yüzümüze vurur.

"yol yabdı" diye övdüğü partinin yaptırdığı yolun projesini çizen mühendisler,
    "togg yabdı" diye övdüğü partinin "yaptırdığı" aracın üretiminde çalışan mühendisler,
    "hürkuş, mmu, vs. uçak yaptı" diye övünülen uçakların üretiminde çalışan mühendisler,
    ve hatta bayraktar'ın da çok iyi bildiği gibi, baykar'da çalışan mühendislerin çok büyük kısmının verdiği oy belli.

akp mitingine gidip bu çocukların fotoğrafını göstersen, size oy vermeyecekmiş desen "bunlar vadan hayini yavvv" diyecek tiplere göre bunların tamamını yine akp seçmeni yapmıştır.

15 mayıs'ta bu aydın gençler-yüzler kalkıp dese ki "madem biz vatan hainiyiz, kovun bizi videonun tamamında osmanlı mosmanlı diye öten dayıları getirin. onlar yapsın bunları." değil uçak yapmak, yapılmış uçağı bozmadan tozunu alamayacak tiplerin sürekli halkın akıllı kesmine bu lafları etmesine sebep olanlar da gün yüzü görmesin.
  • teyyip reisin arkasında olanlar din allah kitap goygoyu yaparken diğer taraf umut saçıyor.
    fark önemli.
    umarım yokolarak biterler.
  • videoyu şok içinde izledim. ülkeyi ve insanımızın kör cahilliğini gösteren bir video olmuş. bunca yaşananlara rağmen hala fanatizm seviyesinde olan insanlara diyecek hiçbir şey yok.
  • bir tarafı insan olmaya zorlasak başaramayız. o kadar uzaklar.
  • 2 dk bile dayanamadım. bir taraf çağ dışı kalmış bir topluluk diğer taraf ise ülkeye çağ atlatacak insanlardan oluşmakta. bu seçimde umarım herkes modern olan tarafı seçer ve şunlardan kurtuluruz.
  • orclarla elflerin savaşı gibi.
  • adeta minas tirith ve mordor kadar tezat bir karşılaştırma içeren bir videodur.
hesabın var mı? giriş yap