• gözlerimden yaşlar gelmesine sebep olan konser haberi. ha ha ha ha!!!
    bonus (bkz: #9270813)
  • metal aleminin en acaip süper, üç beş yedi gitaristinden birisi gary holt hazretlerini izleyeceğimizi müjdeleyen konser.
    fish doesnt think, because the fish knows everytihng. ha ha ha ha. amanın hatlar karıştı. ama bi saniye, exodus siker. çok fena. this song is called..
  • rob dukes abimizin istanbul seyircisinin gözünün içine pis pis bakacağı konser.. keşke istanbul'da da alt grup rectifier çıksa diye düşünmeden de edemiyoruz..
  • (bkz: noluyo lan)
  • 15 yıllık hayal gerçekleşiyor sanki, ben hala inanmamaktayım ama...
  • gazına gelmeden önce bi süre daha temkinli davranma ihtiyacı hissettiğim konser. iptal miptal olur piç gibi kalırız ortada mazallah...
  • konsere gelecek olan dinleyici profilini merak ediyorum... köklü, stilini hiç değiştirmemiş, piyasa olmak için hiç çaba harcamamış bir bay area grubunu dinlemeye gelen dinleyici profilini.

konsere birlikte gidecek adam bulamıyorum.
    yalnız gitmek çok da sorun değil aslında. ama mekanın yerini tam bilmiyorum, alanın büyüklüğünü ve gelecek kişi sayısını bilmediğim için erken gitmeli miyim bilmiyorum, vestiyere ne kadar para veriliyor bilmiyorum.
    ufak çapta bir zirve düzenlense iyi olurdu aslında.
  • 13 aralik 2006 exodus ankara konserinden farklı olarak piranhanin calindigi konser.. ankaraya göre daha neseli, daha istekli bir exodus vardi sahnede..
  • vöehh...
    konser hakkında söylenecek çok şey var da, ben hazır aklımdayken setlisti bir yazayım (tam değil, arada unuttuklarım var. çaldıkları sırayı hatırlamıyorum, şarkıları albüm sıralamasına göre sıraladım):

bonded by blood
    exodus
    and there were none
    a lessen in violence
    piranha
    strike of the beast
    last act of defiance
    fabulous disaster
    scar spangled banner
    war is my sheppard
    shroud of urine
    deathamphetamine
    i am abomination
    44 magnum opus
    shovel headed kill machine

edit: last act of defiance'ı unutmuşum, hz shit'e teşekkür.
hesabın var mı? giriş yap