şükela:  tümü | bugün
 • tt arena tt arena olalı bu kadar çok türk oyuncuyu bir arada görmemiştir.
 • yahu spiker olayı çözemedi. hakem bir önceki pozisyonda avantaj verdiği pozisyon için, izlandalı oyuncuya sarı kart gösterdi.

  skiper kart gördük diyor, yetmiyor trt sarı kart gören oyuncu zımbırtısını ekrana yansıtıyor. sonra da diyorki pozisyonda izlandalı oyuncu sarı kart gördü.

  adam avantaj pozisyonunu unutmuş gitmiş. *

  düzeltme: nedenini öğrendik, yaptığı hareketlerden gördü diyor. hala çözemedi. daha da çözemez.

  kırmızılar biziz. onu biliyor en azından. *
 • maçı izlerken ilk yarının sonlarında bir şey dikkatimi çekti. devrenin bitmesine 30 saniye varken top taca çıktı ve izlandalı oyuncu topu almak istedi. hemen yanında top toplayıcı çocuk, elindeki topu atmak yerine yalandan diğer topa doğru yürüdü. izlanda takımı tacı atmakta geç kalınca uzun kullanmaya karar verdi ve bu sefer top toplayıcı çocuk, tacı kullanmaya gelen oyuncu topu istediğinde ona değil uzağına fırlattı ve hakem maçı bitirdi.

  gerçekten kimsenin aklına gelmeyecek, oyun kuralları içinde olan inanılmaz zekice bir hareket. maçtan önce top toplayıcıları uyaran saha görevlilerini ve komiserlerini tebrik etmek lazım. devrede çocuğun başını okşayıp aferin çekmişlerdir zaten. helal olsun. biz insan değil, çomar yetiştiriyoruz çünkü. ölüm kalım maçının ö'sünün bile olmadığı bir ortamda, kendi evinde 5 puan önündeyken, silivri+çatalca kadar nüfusu olan bir ülkenin futbol takımı taç atmasın diye yapılan işlere bak. sporu sadece ölüm kalım olarak gören ve bu yolda her yolu mübah sayan, istediği sonucu alamayınca futbolcuların hakemlerin anasına avradına kadar küfreden, histerik krizler içinde adam yaralayacağını bile bile sırf "karşı taraftan" diye sahaya çakmak/bozuk para/araba jantı fırlatan, belçikalı bir hippi trollük yaptı diye izlanda milli marşını ıslıklamayı doğru bulan beyinsiz insanlar topluluğu yaratıyoruz işte böyle. aynen devam, aynen.
 • hayatımda gördüğüm en kötü spikerin sunduğu maç. mevlüt mü anlatıyor maç mı belli değil. adamın tek heyecanlandığı yer cumhurbaşkanının stada geliş anı oldu.
 • "cengiz, burak'la duvar pası yapmak istedi."

  yapamaz, bizzat duvarla yapsa şimdi gölü atmıştık.

  ayrıca senin spiker gibi yalaka dilini essek arısı soksun.

  (bkz: burak yılmaz'a alternatif forvet önerileri)
 • nerde en zor 1 puanmış amk papağanı ses tellerini sikiyim senin amk spikeri gerizekalı kafasını televizyona soktuğumun
 • merih'in orta arka tarafa doğru açılınca pozisyon değiştirip kale çizgisi üzerine koşması ders diye okutulacak cinstendi.

  muhteşem bir müdahaleden önce muhteşem bir pozisyon bilgisi.
 • avrupa'dan gelen oyuncularımızın fizik kalitesini görüyoruz. galiba bizim ülkede antrenman nedir bilen yok. dikkat edin ozan ve burak'tan başka ikili mücadelede yere yapışan oyuncumuz yok. umut meraş bile fransa ikinci liginde 6 ayda nasıl fizik yapmış.
 • marşın ıslıklanması üstüne mehter marşı, bu ülkeye ciddi format atılması lazım. bu kadar ahlaki çöküş olmaz.
 • çağlar bir tanesini öldürdü