• chp'lilerin bulunduğu aracın, park edilmemesi gereken bir yere park ettiği bu yüzden arbede yaşandığı söyleniyor. konunun referandumla ilgisi yokmuş.

zaten akp seçmeni ve halkımız bu konuda accayip duyarlıdır. bir araba yanlış yere park ettiyse sahibini bulup ümüğüne çökerler. trafik kuralları çok önemli. uymayanları uyaralım.
  • faşist hollanda'da, nazi almanya'sında, antidemokratik isviçre'de, dallema danimarka'da olmamıştır..
    demokrasinin ve hoşgörünün beşiği istanbul'da yaşanmıştır.

ulan diyorum bazen, esad'ın bir bakanı gelse, öyle ankara istanbul değil, hatay'da konuşma yapmak istese...
    seçim propagandası bile değil, kendi vatandaşlarına..sığınmacılara.

naapardı bu demokrat güruh.
  • anlamadım ki niye haber yapılmış. köpeğin insanı ısırması haber olmaz gencler insanın köpeği ısırması haber olur.(bkz: hollanda'nın aile bakanı fatma kaya'yı engellemesi)

ayrıca chp mağdur olmaz sadece akp mağdur olabilir.
  • normaldir dün de hollanda otobüsünü tokatlıyorlardı, anarşi estiriyorlar resmen.
  • "oğlum sen kimi arıyorsun" benzeri bir ses çıkartarak sağda oturan kişinin telefonunu almaya çalışan kişiye bu lafı karanlık bir sokakta hatırlatırlarsa haber olur. bu haliyle medyada yer almayacaktır. o zaman da "namaza giden ilçe bilmem nemize hain saldırı" diye sunarlar.
    gidebilsem bir dakika durmam. o yüzden siktir git falan demeyi bırakın. keyfimizden durmuyoruz bu tiplerin olduğu coğrafyada.
  • neyseki araca saldırmışlar. chp'lilere saldırmamışlar...
    halbu ki hollandalı antidemokratlar olsa, direkt chplilere saldırırdı....
  • korkudan ne yapacaklarını şaşırdılar.

(bkz: göt korkusu)
  • hollanda'da bize kampanya yaptirmiyorlar diyenlerin esenler'de baskasina kampanya yaptirmama cabasidir.

akp tipi demokrasi boyledir iste. sunu fark etmemiz lazim artik bunlarla oturup konusulacak, muzakere edilecek bir zemin kalmadi. mucadele sart, kavgadan kacmanin yeri yok, mecbur kaldiginda, saldiriya ugradiginda misliyle mukabele, musademe de sart.
  • karakter sinirina takilmasa "dostum hollanda'da demokrasi diyordun, simdi ikiyüzlüsün diyecektim ama sen basbaya orospu cocugumussun" diye bkz verecektim.
  • (bkz: koyunun götü bir gün açık keçinin ki her gün açık)

demograsi beaa.

demokratik haklarını kullanan bu ülkenin vatandaşlarına karşı (bkz: olum sen kimi arıyorsun lan gel buraya) diyerek saldırı karşısında polisten yardım isteme hakkını dahi gasp eden bu herif acile gidip, darp raporu alıp, davacı olmadıysa işini bilmiyordur hemen öğretirler ve gerekeni yapar.
hesabın var mı? giriş yap