• reddettiğin şeyin parasını neden ödüyorsun?
    pişmemiş ise yenisini isteyeceksin, doğru düzgün pişirmelerini isteyeceksin, ondan sonra parasını ödeyip gideceksin. biz mi öğreteceğiz bunları?
    rezalet falan değildir.
  • sen şimdi reddettin parasını ödedin çıktın ya onlarda "vay adam postayı koydu gitti" diyecek uykuları kaçacak. kısacası enayilik deniyor buna. parasını aldı mı aldı onların şu an umrunda bile değilsin. aşçı bey ufaktan bir fırça yedi ve işine devam etti. sende burada homurdanıp dur kardeş
  • (bkz: rezalet)

az önce tavuk dünyası’nın önünden geçtim. şansa yaşıyoruz vallahi.

güzel kardeşim madem ürün kötü neden yenisini istemedin? hadi istemedin neden hesabı ödedin? hakkını aramayıp şimdi burda yazman marka karalamaya girer. yalnızca bir şubenin hatta bir elemanın işgüzarlığı olabilir.

tavuk dünyası’nın bir sürü şubesinde menüsündeki hemen her şeyi tatmış biri olarak hiç böyle bir sorun yaşamadım. akılalmaz lezzet değildi belki ama kötü de değildi. böyle bir sorun yaşasaydım ordaki herkesi tavukların dünyasına gönderirdim. sözlüğe gerek kalmazdı. güzel çiftsiniz belli ki. iyi insanlarsınız. akşamınızı boş yere mahvedip canınızı sıkmışsınız.
  • lanet tavuk buradan yürüyerek çıkacak (bkz: gordon ramsay)
  • bu tip işletmelerde maalesef franchise sistemi tutmuyor malzeme ne kadar hazırda gelse bir ısıl işlemden geçip bağlanması gerek buda bir usta yada şef önderliğinde olur üniversitede çalışan yada part time is yapanlar için değil
    (hamburger vs örnek verenler olucaksa ne diyim versinler)
  • çözümü kolaymış, yönetici ile görüşebilir miyim? az pişmiş geldi bize tabakları alıp biraz daha pişirir misin.
    bitti...
  • benim salatamda kertenkele yavrusu çıktı eskisehirde,ilgili sikayet sitesinde kaydim var.kimsenin ekmegiyle oynamak istemediğim için üstüne düşmedim.bu arada dalga geçer gibi başka şube de yemek teklif ettiler.
  • tavuk dünyasını duyunca okumaktan vaz geçtim. gitmeyin kardeşim. adamlara salata yerine makarna koyun dediğimizde bik bik konuşuyorlar. (bkz: green salads)a dediğimde dolu dolu getiriyor. çok boş bir marka tavuk dünyası. geçmiş olsun.
  • ben de en son eski sevgilimle gidip aynı menüyü sipariş etmiştim hem de kadiköyde...
    resmen şansa yaşıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap