• arjantin'in ve messi nin ilk yari itibariyle hicbirsey oynamadigi mac. fakat iyi haber, nihayet kontrollu oynanayi öğrendikleri goruluyor..

onemli olan da bu hucumcular elbet duzelecektir
  • uyku getiren maç.

ilk defa bir arjantin maçında uyudum.

2002 dünya kupasında ilk turda elenen arjantin bile daha çok keyif veriyordu.
  • bu maçın gece gece bana hissettirdikleri

(bkz: 0-0 bitmiş lecce cagliari maçını banttan seyretmek)
  • ilk yarı itibariyle konuşayım, arjantin'in kağıttan kaplan çıktığı, bosna hersek'in gol yollarında etkili olmadığı bir ilk yarı oldu. koca bosna hersek, dünya kupasındaki ilk maçında gol yolları enfeksiyonu yaşıyor. dzeko da tırt çıktı gibi. saffet ağa maça mühadele etmezse, arjantin "tek gole yatalım hacı" moduna girerse ikinci yarı da çekilmez. büyük beklenti ve heyecanla izlediğim messi'yi ise sahada kah gördüm, kah göremedim. "öylesine geçiyorduk, rio'ya uğradık panpalar" gibisinden hali vardı. sırf bu performansıyla "messi adamsa arjantin'i şampiyon yapsın"cıların ekmeğine yağ sürdü... şu maç fifa 14'te oynansa oyundan çıkar, bilgisayarı kapatıp yatardım yemin olsun. inşallah ikinci yarı güzel geçer. inşallah hocam, maşallah, inşallah...
  • arjantin'in gecenin bu saatinde uyanık olan bizlere bu yaptığı net ipnelik. büyük takımlara karşı deplasmanda öne geçen anadolu takımı izliyoruz sanki. bosna acemiliğinden ve son paslardaki sıkıntıdan kurtulursa rahat bir puan alır.
  • messi'nin 8 kere"ben herkesi geçer gol atarım" felsefesine kapılıp 8 kere top kaybı yaptığı maç.

arjantin arjantin değil adeta bir kpss mağduru.
  • sikerim böyle maçı ben yatıyorum dedirten maç.

ayrıca:(bkz: messi bitmiş)
  • hakkında birşey soracağım maç. şimdi bu golü arjantin isteyerek atmadı, çünkü top normalde auta çıkıyordu. e bosna hersekli elemanda isteyerek atmadı. çünkü insanlar kendi kalelerine isteyerek gol atmamalı.

e o zaman kim istedi lan bu golü ?

böyle rezalet maçların yaşandığı bir dünyaya bir gol daha getirmek şartmıydı ?
  • di maria'nın adının ilk kez 44. dakikada duyulmasının son derece normal olduğu maç. çünkü sağolsun fikret engin, ya messi diyor adama maçın başından beri ya da rodriguez. aynı zamanda rodriguez'e de messi diyor. ve lulic'e de hajrovic... zaten maç muhteşem(!), kendisi de tüy dikiyor resmen.

not: nasıl, senden fikret engin diye bahsetmem hoş olmadı değil mi levent özçelik??
  • itiraf ediyorum. sorunların benden dolayı oluştuğu maç.

ulan resmen maşallah dediğim dakika 2'yi göremiyor. dünya kupası başladı başlayalı desteklediğim tek bir takım kazanamadı. kazanamamasını falan geç, fark yiyor adamlar.
    neyse belli olduğu üzere bosna'yı destekliyorum bu gece de.
    arjantin "arjantin" gibi oynasaydı en az 5 çakardı bosna'ya. 5'i gördüm çünkü bak geçen maçlarda, ondan diyorum.

şimdi ikinci devre arjantin'i desteklemeyi deniycem, bosna'da adam olsun bassın biraz topa.

ayrıca yarın çevremdekilerin iddiaları sebebiyle portekiz'i destekliyorum arkadaşlar. napıyosunuz, basıyosunuz parayı almanya'ya. hadi bu iyiliğimi de unutmayın. öptüm.
hesabın var mı? giriş yap