• (bkz: star)

logoyu gördüm bastım kahkayı yapıştırdım çarpıya çıktım.

vereceğin kaynağı sikeyim diyorum. ben d sevindim gerçek zannettim ...
  • haberin detayinda dali ve budagi got killarina uzattiklari goruluyor.

adamlat net sekilde ozur bekliyor ve gram geri adim yok.
  • "ankara'dan gerekli adımları bekleyen" rusya'nın zeytindalı. özür yoksa, tazminat yoksa iyi ilişki de yok deniyor.

teveccühe mukabele edilmiş ve türkiye'nin sorumlulukları hatırlatılmış o kadar.
  • lan zeytin dalında mektubu dün kim uzattı?

turist gelmiyor, inşaat sektörü yavaşlıyor, rusya'daki türk yatırımları sıkı kontrole tabi tutuluyor vs.

he annem he, zeytin dalı uzattı rusya.

git sen bunu dünyanın merkezinde yer alan çorumlu seçmene yuttur.
  • bir de ruslar ne yazmış ona bakmak lazım
    http://tr.sputniknews.com/…emlin-erdogan-yanit.html
  • sen bunu mu anladın ak it?

adamın söylediği her şeyi atıp en sonda söylediği cümleyi yazan sıtar gastesinin komik haberi.

kremlin sözcüsü dmitriy peskov, cumhurbaşkanı erdoğan'ın 12 haziran'da kutlanan rusya günü nedeniyle rusya devlet başkanı vladimir putin'e gönderdiği mektubun cevap verilecek özelliklere sahip olmadığını söyledi.

peskov, "bu (erdoğan'ın gönderdiği mektup), protokol gereği gönderilen bir mektuptu. ulusal günlerde böyle mektuplar gönderilir. bu uluslararası ilişkilerde protokol gereği olan olağan bir uygulama. böyle mektuplara cevap vermek gerekmez. nitekim mektubun içeriğinde de cevap gerektiren bir bölüm ne yazık ki yoktu" dedi.

peskov ayrıca, "biz de ilişkilerimizin normalleşmesini ve karşılıklı yarar getiren bir işbirliği yaptığımız döneme geri dönmek isteriz. ama bizim için, olup bitenin (türk f16'larının rus su-24 uçağını düşürmesi) ardından, ankara belirli eylemleri gerçekleştirmeden ilişkilerin normalleşmesi mümkün değil" vurgusunu yaptı.

http://www.haberdar.com/…k-1-h33434.html?mnst=12575
  • mektuba yazılan bir cevap... zeytindalı yok... hatta zeytin tanesi bile yok... umarım eski günlerdeki gibi olur... bu arada; ey rusyaaaaaa... suriye'den defolup git
  • havuz medyası bu tarz haberleri çarpıtarak yaptığına göre rusya'ya bir özür dilenecek muhtemelen.
    ayrıca bu türkiye'nin suriye üstündeki planlarının çok sağlam bir biçimde göçtüğünün resmidir.
  • rusya türkiyeden özür bekleyince: adamlarda gram geri adım yok özürlerini bekliyolar

türkiye israilden özür bekleyince : adamlar bize neler yapmış özür ne amk biz anca özür bekleriz

tutarlı olun az, komik olmak yerine...
hesabın var mı? giriş yap