• bu kadar saçmalık olmaz. köprüdeki direnişin uzun uzun görüntüleri var. bizzat orada bulunan arkadaşlarımın tanıklıkları var.

evet köprüde asker öldürülmüştür. hatta köprüden aşağı asker de atılmıştır.

ama iyi ki de atılmıştır, iyi ki de öldürülmüştür, zerre kadar acımıyorum.

neymiş efendim tatbikat denip de getirilmiş. yalanınızı sikeyim orospu çocukları.

köprüdeki askerlerin tamamı özel seçilmiş sadık fetöcü militanlardı. sabaha kadar köprü altından mühimmat sevkiyatı yapıldı, sabaha kadar insan katlettiler. insanların üzerine tankdan ateş ettiler.

al bak. şehidimizin kafasının parçaları bir yerde vücudu ikiye bölünmüş. https://youtu.be/ifiayyvlwck?t=11m41s

ya arkadaş bir insan nasıl olur da hainleri hala savunabilir? cevap basit. kendisi de o hainlerdendir. o yazılan klavyede neden türkçe karakter yok bilmek için allame olmaya mahal yok. piç kuruları.
  • henüz ford denen orospu çocuğu kaltağı engellemediğim için pişman olduğum başlık. iyi ki de asker atılmış öldürülmüş he?
  • ford denen labunyanın entrysini okuduktan sonra anladım ki bu ülkede ne kadar malum parti troll seçmeni varsa, ne kadar selefi varsa hepsini öldüreceksin ırki ayrım yapmadan. hatta bunların cesetlerini bile gömmeyeceksin bu ülkenin topraklarını kirletmesinler diye.
    bekleyeceksiniz, göreceksiniz sizin o pis kanlarınızı akıttığımız günü.
    her murat için 10.000 adedinizin nefes almasına son vereceğiz.

ben murat'ı, ragıp'ı unutmadım, asla unutmayacağım ve intikamlarını alacağım.
    kanım, şerefim üzerine yeminimdir.
    biz bunun mit değil, bir gerçek olduğunu biliyoruz lakin bu koyuncuklar hala inkarın peşinde.

edit: ifade düzeltmesi.
  • http://www.liveleak.com/view?i=6c8_1468678781 linkte açık ve net bir şekilde görülebilmektedir. hala birileri çıkıp "yok ya sivilcesini patlatmışlardır, o kadar kan oradan akmıştır" falan derse şaşırmam tabii.
  • hulusi akar ve saz arkadaşlarının oynadığı güzel bir tiyatroya kurban gitmiş askerlerdir.
  • köprüde üç askeri öğrencinin (?) -aslında fetöcü köpekler- yaşadıklarını anı anına bilen, bütün operasyon hesaplarından haberdar ve propagandasını yapan bir fetöcü piçin masum göstermeye çalıştığı asker.

bu piçleri ayırd etmek çok kolay.

eğer halka küfür ediyor, aşağılıyor, kin kusuyorsa fetöcüdür, çok net. burada operasyon çekiyordur. aynı durumda fetöcü sanılarak alınan ama aslında komutana mukavemet gösteren kardeşlerimiz oldu. birisi bile devletini, milletini suçlamadı, gerçek ortaya çıkar dedi, girdi cezaevine.

verilen hesapları inceledim. halka ışidçi mi demeler, hakaret mi etmeler. o kadar bağırıyor ki ben operasyon hesabıyım diye. hala bu saçmalıkları yiyenlerin olduğuna hayret ediyor insan.

ben bizzat çatışmaların göbeğindeydim. önümde hemen yanımda insanlar şehit edildi. ona rağmen halk ateş etmeyen, teslim olan bütün askerleri kucaklayarak karşıladı. ama köprü, sabaha kadar acımasızca masumların katledildiği köprü. kimse maval okumasın. 40 kişi geldikleri köprüde 35 arkadaşını kaybeden dostumun anlattıklarını ben yaşasam, birini değil otuzunu birden katlederdim.

açın ve izleyin hepi topu 15 dakika. izledikten sonra hala halk kendini tutsaydı öldürmeseydi diyenin vicdanına sokayım.

https://youtu.be/ifiayyvlwck?t=11m41s
  • 1000 yıldır bu topraklara kök salmış türk islam inancının, nasıl bir selefi-arap inancına evrildiğini gösteren, kendi askeri için 'iyi ki öldürülmüşler, iyi ki köprüden atılmışlar' diyebilecek tipleri gördüğümüz başlık.

yarın bir gün, islami kesimleri 90'lardan daha kötü şekilde baskı altına alacak bir yönetim gelirse türkiye'ye, sizi savunacak kimseyi bulamayacaksınız. çünkü sade, sıradan müslümanları bile nefret ettirdiniz kendinizden.

mide bulandırıcı hale geldiniz, ne yazsak fazla.
  • aramizdaki bir isid teroristinin entrylerini bulunduran baslik.
  • bu darbeci askerleri masumlaştıran operasyon hesaplarının hepsinde ortak olarak döndürülen bir mektup var. güya masum fetö ile alakasız bir askeri öğrenci bunu savcıya yazmış. mektup burada:

https://pbs.twimg.com/media/cyyefv7w8aalki_.jpg

bir kaç sayfa risale veya fethullah gülen kitabı okuyan olduysa mektuba sinen buram buram fetöcü dilini çok rahat bir şekilde 100 metre öteden teşhis edebilir. örnek cümleler:

"sütün renginin aklığı kadar kesindir ki yoktur bir bahane bile tutukluluğumuzu icab eden."

"sizce de uzun sürer mi bu kadar kimseyi vurmayan silaha balistik, çünkü anca bu kadar uzun sürer tüm cihanı araştırsak didik didik."

cümle akışlarından o şiirsel, o duygu sömürüsü yapan sinsiliği görebiliyor musunuz?

şimdi de mektuptan sadece fetöcülerin bu kadar sık kullandığı kelimeler:
    sütün aklığı, icap etmek, cihan.

cümle içinde "cihan" kelimesini kullanan mı kaldı amk.

hayır bunu da öyle ustalıkla yapıyorlar ki, artık profesyonel olmuşlar. dil fetöcü dili, ama o kadar eser miktara çekmiş ki "acaba fetöcü olmayabilir mi" şüphesini yerleştirecek, aynı zamanda duygu sömürüsünü de yapacak.

sinsilikte level atlamış adamlar.
hesabın var mı? giriş yap