• an itibari ile mağaza yağmalanmanın eşiğinde. rezalet. edit gelecek. fotograflar yüklenecek.
    tanım: bir xiaomi mağazası.
    rezalet
    edit: açılış ertelendi. bi açılışı beceremediler. çinçin'den binlerce insan akın etmiş. ilk gelene değil de, her alışveriş yapana o hediyeleri veriyor olsaydınız bu rezilliği yaşamazdınız. berbat bir açılış, berbat bir leke oldu xiaomi için.
    edit: yuhalamalar devam ediyor.
    not: telefon almak için gittiğim açılışta, başka bir markaya yöneldim. teşekkürler xiaomi.
  • rezalet.
  • benim beklediğimden çok daha yoğun bir kalabalığa sahip olan rezalet gibi rezalet. biz alıcı olarak bugün eşime xiaomi redmi note 8 pro almaya gidecektik, hediyeler de çok umurumda değildi. başlık sahibi yazar arkadaşın dediği gibi hediyeyi alışveriş yapana verselerdi böyle bir kalabalık yaşanmazdı. lan ne beleşçi milletiz ya. yarım saatte bir verecekleri telefon hediyesini saymazsak verecekleri hediyelerin en pahalısının piyasa fiyatı taş çatlasa 200 liradır. 200 lira için bunca rezilliği çekmeye değer mi? iyice kafayı yemiş millet.

bu arada yapılan indirimlerle telefon fiyatları internet fiyatlarına denk geliyor. yani telefon alacağım diye gidecekseniz hiç gitmeyin, internetten alın geçin bence.
  • (bkz: türklerin öğrenemediği şeyler)
    bağırmadan,kavga etmeden toplu bir şekilde duramıyoruz.
  • rezalet gibi rezalettir. baklavayı avuçlayanlarla yarışır.
  • açgözlülüğün vücut bulmuş hali.
  • lan xaoimıoi napsın amk, rezalet xiamomio nin değil bence oradaki aç gözlülerin.
  • xiaomi ile alakası olamayan durum. yine bir türkiye klasiği.
  • xiaomi açılışında izdiham varsa o ülkede kriz vardır. apple store olsaydı haklısın derdim suser.

(bkz: xiaomi)
  • leş kargaları gelip bütün ankara halkını suçlayarak zan altında bırakma gayretine gelmişler. kendi şehirlerinde olsa 3-5 liralık ürünler için geceden mağaza kapısında yatacak olanlar, tam da bu tipler işte.
hesabın var mı? giriş yap