• bir besiktasli olarak bunu soyleyecegimi 40 yil dusunsem ongoremezdim. ama fenerbahcenin tum hakem ibisliklerine ragmen kazamayi hakettigi bir meydan muharebesi olmustur bu mac.

gaziantepspor ilk yari futbol oynamaya degil, rakip takimi ne olursa olsun durdurmak icin sahaya cikmis.

lugano her zamanki hayvanliginda, ama ondan once emre gungor 3 kere kirmizi kartla oyun disinda olmali. bunun disinda her iki tarafin da cok sert faulleri, ve hakemin her iki tarafa da sac bas yoldururcasina musamaha gostermisligi var.

ben maci tarafsiz izlerken gerildim, sahadaki futbolcular ya da tribundeki taraftar kafayi yemediyse helal olsun buradan.

oyle ya da boyle, objektif bakacaksak, eger fenerbahce bu macta yenilmis olsaydi butun isyaninda hakliydi. ha 90+4'te yendiler, isyanlarinda hala haklilar. (bu memlekette gote got denir dustur hakim burada)

ama bir taraftan da golden sonra taraftar ve gaziantep yedek klubesi ararsinda yasanan gerginlik en tatsiz, en gereksiz goruntuydu; onu da not edelim.
  • bu maç hakkında şansal büyüka hocam fenerbahçe bugün hakemi de yendi diyebilir mi diye sordu. mustafa denizli de pek tabi diyebilir dedi az önce maratonda. yorum kapak takılan eziklere kalsın.
  • gaziantepspor oyuncularını, 11 sarı kart ve kırmızı kart gördüklerinden dolayı kutlayanları gösteren maç. hakem ve taraftarın yüzünden gördüler o kartları. alex'in kafasını ben yardım, niang'ı ben sakatladım, lugano'yu defalarca ben ceza sahasında düşürdüm, maç boyunca her fenerbahçeli oyuncu topu ayağı aldığında ben faul yaptım, antifutbolu ben oynadım, onun için gaziantepsporlu oyuncuları ben de kutluyorum. hepsi benim yüzümden, özür dilerim gençler.
  • 3 penaltısı ve 1 golü verilmeyen fenerbahçe'nin, 85 dakika boyunca 11 kişi kalmayı bir şekilde başaran rakibine karşı kazandığı maç oldu. hani sike sike diye bir söylem vardır ya, hah işte o maç bu maçtı hacı.

bir de sanırım gaziantepspor bu maçla şampiyonluktan oldu. golü yiyene kadar ve özellikle golü yedikten sonra yaptıklarına bakarak söylüyorum.
  • daha 45. saniyede ceza sahası içerisinde emre güngör'ün alex'e taban daldığı bir maç. başka da bir şey yazmaya gerek yok.
    fenerbahçe'nin, kasapspor + göcekspor''u 1-0 yendiği maç diyelim de özetlemiş olalım.
  • futbolsuzluğun değil futbolun kazandığı maç. tolunay'ın kaybedip aykut'un kazandığı maç.
  • oyunun son dakikalarına doğru murat ceylan ın ikinci sarı kartı görerek oyundan atılmasıyla takımlar maça onbire onbir devam etmişlerdir.
  • insanların nerelerinle izlediklerini anlayamadığım maç, ya da bilerek antifener modasına kaptırıyorlar kendilerini; murat ceylan'nın atılmasının sebebi topu taça atmasıdır.
  • bukalemunlara ve teşvik primi almış haysiyetsizlere fenerbahçemin ayar verdiği maç olmuştur. gaziantepsporlu futbolcuların tamamı trabzon doğumlu olsa bile bu kadar çirkeflik, puana yatma olmazdı sanırsam. aynı mücadelenin yarısını bile rakip takım maçında da bekliyoruz.

ayrıca yukarı baktığımda bazı denyoların yazdığı yazıların benzerini geçmiş yıllarda da gördük. kendi takımınızın maçlarını bu kadar takip edip bu kadar çok gönül verseydiniz keşke.

sarı oğlanlarmış oymuş buymuş. 11 kişi üstüne +tolunay + h.göçek 'e ve türkiyenin yüzde 75'ine kapak oldu, hatta çok iyi de oldu çok güzel iyi de oldu tamam mı?
  • emre güngör'ün her duran topta lugano'yu " formanı çok sevdim çıkar onu bebeğim " nidalarıyla karşıladığı maç olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap