şükela:  tümü | bugün
  • rezalet puanim 9/10.
    ama upppp
  • pass/fail isteğini bu dönem için mantıklı bulduğum ama yaz okulu için niye ısrar edildiğini anlayamadığım durumdur. zaten bütün akademik takvim kaydı, yaz okulu yapılması isteğini mantık dışı görüyorum. üstelik bilmeyenler için, itü'de bütünlemeler yok ama 3 adet bütünlemeye benzer her dönemin sonunda girilebilecek final sınav hakkı verildi, sistemi nasıl uygulayacakları konusunda bir fikrim yok ama bütünleme olmaması ile ilgili yakınmak da olmamış. bence pass/fail isteğine ağırlık verilmelidir.
  • itü öğrenim hayatı boyunca 4 kere yaz okuluna kalmış birisi olarak öğrenci kardeşlerimi destekliyorum, yukarı.

(bkz: itü yönetimi'nin öğrencisine nefreti)
  • itü
    1773ten beri şaşırtmadı... rezillique
  • twitter üzerinden rektörün taleplerini belirten öğrencileri engellemesi öğrenciye saygısızlıktır. birçok üniversitede hali hazırda geçilen seçime dayalı pass/fail sisteminin uygulanması neden mümkün değil açıklanmalı. birçok mağduriyetin yaşandığı koronavirüs döneminde daha fazla mağduriyetin yaşanmaması için öğrencinin sesine kulak verilmeli.

tanım: mezun olmak üzere olduğum üniversite.
  • sosyal medyada okulla ilgili bir sorun belirttiğinde yetkililerden aldığın tek karşılık engel. gün batımı kütüphane fotoğrafı atarak yöneticilik yaptığını zanneden kalitesiz insanların eline düştük.
  • kim olduğu belirsiz insanlar haketmedikleri yerlerde olduğu sürece bu sıkıntıları çekeceğiz. yönetimde sorunlar çözülemeyecek.

up up
  • öğrencileri destekleyici nitelikte çalışmalar yapılması gereklidir.
  • itü asla şaşırtmaz.

up
  • okul itü ama yönetim harran üniversitesi. aman öğrencinin yararına bir şeyler yapmayalım kafasında olan öğrenci düşmanı rektör karacanın sessiz kaldığı açıklama yapma ihtiyacı bile duymadığı rezalet gibi rezalet. şunun şurasında 1-2 aylık rektörlük hayatın kaldı koltuğunun keyfini sür ama şunu unutma itü nün tarihindeki en rezil rektör olarak hafızalarda kalacaksın.
29 entry daha