• melo'nun bir buçuk dakikada 2 faul alarak kenardan izlediği, rondo'nun da uzun bir aradan sonra iyi bir başlangıç yaptığı maçtır.boston rahat kazanır gibi duruyor.inşallah yanılırım da zevkli bir maç izleriz..
  • ilk çeyrek sonunda boston 1 sayı önde. carmelo'nun 1,5 dakika oynayabildiğini hatırlatalım. knicks açısından bill walker'ın ekstra katkısı, üçlüklerin iyi kötü girmesi, landry reyizin ray allen'a yapışıp top aldırmaması güzel şeyler. aynen devam beyler.
  • ilk yarı sonucu knicks lehine 51-39 ve knicks müthiş bir oyun sergilemekte. san antonio ve los angeles'tan sonra gecenin üçüncü sürprizi boston'dan gelebilir.
  • ilk yarı sonucu 51-39 öndeyiz. atlanta'nın dwight howard'a uyguladığı taktiği bugün d'antoni rondo'ya uyguluyor. boston'da en çok şut ve sayı atan oyuncu rondo. haliyle diğer oyunculara dağıtım yapamıyor, diğerlerinin performansı düşüyor.

melo ilk çeyreği neredeyse hiç oynamamasına rağmen ikinci çeyrekte ateş gibiydi. şu ana kadar bench'ten de iyi bir katkı geliyor. dış şutlarda isabeti devam ettirirsek iddialıyız. üçüncü çeyreğe iyi başlamak çok önemli.
  • iki 12 dakikalık periyodun ardından aradaki fark 12 sayı ve knicks'in iki süperyıldızı 12'şer sayıya sahip. ilginç gibi sanki ama olmayabilir de.
  • boston 21 saniye kala acaip isler denedi ve ise yaradi. mac sonucu 87-85 boston.

acaip isler denedi gibi abuk bir tanim yapiyorum zira takilan goruntuden oturu izleyemedim. ntv/spor-nbatv uclusune tesekkurlerimi iletiyorum bu maci yayinlamadiklari icin.
  • boston ikinci yarıdaki savunmasıyla kazandı maçı ama iyi sinyal vermedi kesinlikle. new york savunması da ölüyü diriltir yemin ederim, bitik jermaine'i adam yaptılar. ray allen'a da saygı duruşunda bulunmak lazım.
  • boston 87-85 yenerek seride 1-0 öne geçti. bu kadar formsuz bir carmelo yla yine iyi mücadele etti nyk. ayrıca jermaine in katkısı çok büyük oldu.
  • boston'ın bu sene yüzük için maalesef iddiasız olduğunu göstermiş olan maçtır.
  • melo'nun son 20 saniyede yaptığı offensive faulun 2 sayı fark ile kaybetmemize neden olduğu maç. bu kadar iyi götürmüşken 2 sayı farkla maçı kaptırmak insana çok pis koyuyor. chauncey billupsun umarım kötü bir şeyi yoktur, gözümde amare stoudemirede maçın yıldızı olmuştur. en azından çekişmeli bir seri gerçekleşeceğinin habercisi oldu bu maç, heleki madison square garden'da gerçekleşecek maçlar dört gözle beklediklerim.
hesabın var mı? giriş yap