• kabul edelim herkes içinden eren ne alaka dedi di mi tek göt olan ben değilim
  • ercan taner’in krallığını ilan ettiği gece. nevizade geceleri söylenirken uzun süre sessiz kaldı ya adam. bütün türkiye spikerlerine ders bu ders. çok konuşunca bir şey olmuyor dersi.
  • bir ezeli rakibimizin şampiyonlar ligi galibiyetinden sonra “renklilere girsin” “kanatlılara girsin” “ses gelmiyor ohh hepinize koyduk” gibi laflar görmediğim için benim de galatasarayı tebrik ettiğim maç.
  • iyi bari maç şifresizmiş...

(bkz: bein bedava)
  • bu güzel galibiyetten dolayı galatasaray'ı tebrik ediyorum.

maçı 90 dakika izledim ve gerçekten gururlanmamak elde değil.

inşallah grubu lider bitirirsiniz ve ülkemize bir kez daha göğüs kabartıcı başarılar getirirsiniz.

biz çoğunluk fenerbahçe'liler olarak, bu maçı izlerken tabiki bir fenerbahçe maçı izler gibi heyecanlı olamıyoruz ama sonuç olarak göğsünde türk arması olan bir takımı izlerken desteklememek elde değil.

olay aslında şöyle. galatasaray kasımpaşa ile oynarken kasımpaşa'nın kazanmasını istemekten daha doğal bir şey yok sanırım.

galatasaray lokomotiv moskova ile oynuyorsa, schalke ile oynuyorsa galatasaray desteklenir.

benim ailevi ve milli kültürüm bu şekilde evrilmiş.

ne diyor benim başkanım, saha içinde kora kor. saha dışında ebedi dost. gerçi biz ali koç yok iken de böyle düşünüyorduk da, bizim eski yöneticilerimiz biraz fazla hırslı ve bencildi.

inşallah şampiyonlar liginde daha çok kazanarak göğsünüzdeki bayrağı daha çok gururlandırırsınız ve ülke puanına katkıda bulunursunuz.

kalpler beraber.
  • tek başına muslera'nın ülkeye katkısı 4 milyon suriyeliden daha fazla.
  • artık şu kodumun avrupa'sında türk takımları olarak bir boklar yapmamız lazım. lig ikincisi şampiyonlar ligi'ne gitmek için 2 tane ön eleme oynuyor. uefa'ya gitmek için avrupa'nın köylerinde gezip; kasaplardan, manavlardan oluşan takımlarla maç yapıyoruz. o yüzden hayatımda ilk defa galatasaray'a da fenerbahçe'ye de akhisar'a da başarılar diliyorum.
    bu sene uel'de oynayan 3 takımın da gruplarında belçika ligi takımları var. uefa sıralamasında belçika ve ukrayna'yı geçmemiz çok önemli. kısacası ya hep beraber ya hiç birimiz.

not: beşiktaş
  • bir fenerli olarak galatasaray i tebrik ediyorum. bugun takim tutmayı bırakıp milli duygularımla destekledim , her gol attiginda kendi takimim gibi sevindim, uluslararası arena da her türk takimini da desteklerim. darısı fenerbahce, beşiktaş ve akhisar in basina.
  • gs avrupa'ya yakisiyor
    bize de (fb) sampiyonluk yakisir
    bjk hic bi yere yakismiyor amk
  • --- spoiler ---

aynı saatte liverpool-psg maçı olacağı için izlemeyeceğim maçtır. zira 'maç' izlemek istiyorum.
    --- spoiler ---

fenerin maçı olduğunda çocuklar duymasın izliyordur bunu yazan!

hedef 22!
    hedef ucl galibiyeti!

yolunuz açık olsun aslanlar!!!
hesabın var mı? giriş yap