• abd'nin arizona eyaletinde meydana gelen kaza.

maalesef inek için oldukça üzücü bir son.

haberin linki

bu tip yüksek hızlı yarışların bariyerli, tel örgülü özel alanlarda yapılması gerekiyor sanırım. inek veya benzeri büyük hayvanların geçmesi engellenmeli yarış pistine.

hem sürücü hem de hayvanların sağılığı korumamız gerekir diye düşünüyorum.
  • 1 saniye içinde köftelik dana kıyma elde etmenize neden olacak durum. yazık olmuş hayvana..

yıllar evvel otobüsle afyon civarından geçerken yola birden koyun sürüsü atlamıştı. koyunların sesi, patır kütür sesler.. otobüs zorlukla durmuştu ve manzara berbattı. can çekişen zavallı hayvanlar vardı ve insanlar deli gibi bıçak arıyordu koyunlar mundar gitmesin diye.. bazı hayvanların sadece başı vardı..
  • talihsiz kazadır.

bu çöl rallisini organize eden andavallar kimse artık bu olaydan bir ders çıkarırlar herhalde. yarış çok geniş bir alanda olduğu için önlem almadıklarını veya üşendiklerini düşünüyorum.
  • yani şunu kaldıramayacaklar hiç açmasın bile:

crash test

bende izleyecek göt yok.
  • yillar once bi benzerini yasamamak icin new york albany kanada otobaninda giderken sheriffin durdurmasiyla ogrenmistik. sheriff abi bu kadar hizli gitme geyige carparsin boynuzlari gotune girer demisti. yedigim 700 kusur dolarlik cezayla yirtmistim. hey gidi.
hesabın var mı? giriş yap