• beşiktaştan sonra en çok sempati duyduğum takımdır napolitane.
    beşiktaş kazansın, ama hır gür çıkmasın dediğim maçtır.
  • bu maç için napoliye gideceklere napoliye daha önce gitmiş ve uzun sayılabilecek bir süer kalmış birisi olarak yegane tavsiyem;

sakın ama sakın elektronik alet (telefon, tablet vs.) almayın! "odunla" döverler.
  • bu maç için napoliye gideceklere napoliye daha önce gitmiş ve uzun sayılabilecek bir süre kalmış birisi olarak yegane tavsiyem;

özellikle terminal civarindaki ara sokaklara girmeyi geçtim, kafanizi dahi uzatmayin. ana caddelerden ayrılmayın. gezmek isterseniz metroya binip dante meydaninda inin. o civarlarda takilin.
  • beşiktaş taraftarının alnının akıyla çıkacağı, "beşiktaş" sesiyle italya'yı inleteceği maç.

deplasman olmayan sırbistan partizanda deplasman açtıran bir tribünden bahsediyoruz.
    beşiktaş tribünü avrupada en çok saygı duyulan tribünlerden biri.

edit: biletleri alıp geri sayıma başladık.
  • maça gitmeyi düşünüyorum ama tekim otele ortak bir arkadaş arıyorum
  • 3 arkadaş maça geleceğiz; orada yaşayan arkadaşlar ya da daha önceden tecrübesi olanlar bilgi verirlerse çok sevinirim.

tanım: bölünür senin için uykular; gidilecek çok deplasman var dediğimiz maç.
  • çok da skimizde olmayan maçtır..
    kim kazanmış, kim kaybetmiş zerre umrumda değil..
    galatasaray'ın olmadığı bir avrupa maçında ülkece heyecan duymak imkansızdır..
    zira bu kek grupta da muhtemelen 3. olunacaktır..
    şimdi değil de avrupa ligi maçlarına heyecan yapın siz..

bizimle alakası olmayan maçlarda takım tutmayız biz arkadaş kendinizle karıştırmayın kırmızı forma giyip de renksiz olduğunu iddia eden dingiller!
  • dangalakları bu başlıkta da engelliyoruz. durduramıyoruz.

beşiktaş italyan takımlarını artık yensin istiyorum. sürekli yensin de şu italyanlardan nefretimiz azalsın.

(bkz: 9 aralık 2003 sparta prag lazio maçı)
  • aboubakar ve talisca nın golleriyle 2-1 kazanırız.

(bkz: at fava bekle)
  • beraberlik mükemmel sonuçtur. galibiyet beklemek polyanacılık olur. türk takımları şampiyonlar liginde hepi topu kaç deplasman galibiyeti almış da biz galibiyet bekleyelim italya'dan?
hesabın var mı? giriş yap