• biyolojici de gelip, dersimde at kesebilirsiniz diyerek at getirmelidir bunun üzerine.
  • bu konuda büyük konuşurum, her kim ki benim çocuğuma arap zihninden ve ağzından çıkmış herhangi bir şeyi hafif ya da ağır empoze etmeye çalışırsa onu anasının rahmine geri girmek isteyecek hale getiririm. "ni vir ki bındı" diyen kadınları da parayla kiraladığım ışid militanlarıyla ses geçirmez bir odaya kapatmak istiyorum mesela (şort giyen kadına tekme atılmasına tepki gösteren 1 tanesini bile görmediğim günden beri dinci kadınlar için harcayacak kadar feminizmim yok, sorry).
    böyle aval aval bakarsanız 9 yaşına giren çocuğunuza hallenmenin serbest olmasını "ne var ki bunda sıcak iklimlerde kızlar erken regl oluyor" diye normalleştirecekleri günler de gelir. gelmez mi sanıyorsun "herkese özgürlük"çü avanak? birilerinin özgürlük anlayışı kadın erkek eşitliğini, insan ve çocuk haklarını, eğitim almak çalışmak gibi en temel özgürlükleri sikmek üzerine kurulu. bu öyle bir bok havuzudur ki zaten neden var olduğunu bilmediğim bir derste türban dağıtmakla başlar, battıkça batarsın, asla çıkamazsın, rezil kepaze şekilde geberip cennete gitmeyi bekler durursun.
  • biri de hayrına (bkz: akıl) , fikir , izan dağıtsa ya bazılarına. öğretmene şirin görünmek için herşeyi yapabilecek ergenlere türban dağıtmak.

çok süper fikir. eve gidince de beyimiz bugün de bi öğrenciyi hidayete erdirdik diye seviniyordur allah bilir.

sen öğretme be adam . eksik kalsın.
  • çok naif bir girişimdir.

isterlerse bundan sonra tüm kadınlar çarşaf giyecek diyebilirler. kadınların okumasını komple yasaklayabilir, çalışmalarını engelleyebilirler.

bütün bunları yapabilecek kudretleri varken ve karşılarında durabilecek hiçbir güç yokken, ben çok mütevazı buluyorum sayın iktidar mensuplarını.

elinizi korkak alıştırmayınız efendim..
  • (bkz: dinde zorlama yoktur)

yersen!
  • bugün biraz nordic tarafımdan kalkmıştım. okullarda cinsel eğitim meselesini konuşalım diyecektim ki vay babanın kemiğine.

ne kadar da ılımlı, ne kadar da sevecen bir yaklaşım." örtünebilirsiniz, sakıncası yok" ben bu naif yaklaşımı niye başka hiçbir yerde görmüyorum acaba. hadi biraz daha damara basalım, ayağında ayakkabı olmayana ayakkabı alır mıydı aynı öğretmenimiz? (bak alan var, bizzat tanıyorum. ben direkt bu beyefendiye soruyorum) bu boneler-türbanlar kimin parasıyla alındı? hiç gülmeyin, buna taktım şu an. çünkü az çok tanıdıysak bu zihniyeti, günahını bile %8 faizle verir.

böyle arada bir aşırı çıkışlar yapıyorlar ve nabız yokluyorlar. millet ne var canım bunda derse, tamam aranan damar bulunmuştur. yok itiraz ederse, erteleniyor. münferit bir iyi niyet, abartmayın deniyor.
    bak sen güzel güzel tüm dinleri anlat bu çocuklara. bırak okusun, öğrensin, benimsesin, büyüsün-birey olsun, sonra gitsin türban mı takıyor, kendini meditasyona mı veriyor, dinsiz olmayı mı seçiyor, n'aparsa yapsın. (iyi gidiyordum da sonlarda yine nordicleştim)
  • dua edelim halka malka dagitmamis cocuklara, isteyen takabilir dememis.

(bkz: berat albayrak halkasi gelmistir)
  • yeni türkiye'nin getirisidir. tepe tepe kullanın.

artık bunlar meşru, serbest... eskiden bu haberler yalanlanırdı ama şimdi göğüs gerile gerile kabulleniliyor.
  • bu apacik bir insan haklari ihlalidir. hicbir cocuga ailesinin izni olmadan oyle turban filan dagitilamaz. din egitimi diye her turlu dini propagandayi yapabileceklerini dusunuyorlar. boyle sey olur mu yahu, siz ne yaptiginizi zannediyorsunuz lan?
  • ögrencilerinin giyimi-kusamiyla bile yakindan ilgilenen fedakar ögretmen vakasidir.
    canim ögretmenim ...
hesabın var mı? giriş yap