• beni geçmişe götürdü. kaybettiklerimiz yanımızdayken o günler ne de güzelmiş. https://x.com/…165016?s=46&t=keh06prt5qkof9u8ntwn6q

uzun versiyonu için https://www.youtube.com/watch?v=ofxkasyu_le
  • tersine evrimin adeta bir örneği görüntüler.

30 yıl geriye gitsek 30 yıl ileriye gitmiş olacağız.

kelimesini anlamadığımız arap dinine inanıp deve taşşağı yalamaya ne meraklıymışız.

emeği geçen herkesin amına koyim.

ps: arkadaşlar küfür kıyamet havada uçuyor. kimseyi engellemedim ana avrat dümdüz gitmelerine rağmen. eğer para karşılığı karşı propaganda yapmıyorsanız gelin özelden tartışalım fikirlerimizi. varsa yanlışımız editleriz de. yeter ki sövüp primatif ego mastürbasyonu yapmayın. fikirler tartışılmak için vardır.

ps2: farklı düşüncedeki arkadaşlar küfür etmeden fikirlerini beyan etmeye başladılar. kendilerine teşekkür ediyorum. amacımız kimseyi aşağılamak değil realite üzerine konuşmak.
  • efsane günlerdi. gerçek kalite o zamandı işte. 90'ların büyüsü bir başka idi.
  • o sırada baban sabahın beşinde hastane sırasına giriyordu, sonra işe gitmek için saatte bir geçen otobüse binip, indiği durakta sadece skk reçetesinin geçtiği eczane arıyordu. akşam yine aynı şekilde eve gelip tek odasında soba olan evde haber izleyip yatıyordu. evde hasta yoksa yarın sabah uykusunu tam alacaktı.

aynen, çok güzel günlerdi amına koyayım.
  • efsane günlermiş , ne güzel zamanmış
  • orası benim ülkemdi. burası değil.
  • canlı olarak televizyondan üniversite arkadaşlarımızla kaldığımız evde izlediğim yayın.

babam hastane kuyruğunda falan değildi. ailede aynı anda üniversite okuyan 3. evlattım.

çok daha özgür çok daha umut dolu bir ülkede yaşıyorduk. çekilen sıkıntılar çok önemsenmezdi çünkü umut vardı.
  • benim dikkatimi çekenler;

erkek, kadın herkesin daha güzel türkçe'si var. diksiyonları çok daha güzel

kadınlar daha kapalı giyiniyorlarmış, çıplaklığın, dekoltenin normal görülmedigi zamanlar muhtemelen.
  • eğer bir islamcıysanız bu görüntüleri izleyip "o sırada baban sabah 6 da hastanede...." diye cümleler kurarsınız ama dövizin durumundan, gsmh'dan bahsetmezsiniz.

amk benim babama 5 yıl evvel öldükten 6 ay sonra mr sırası geldi annem 6 aydır doktor sırası bekliyor bunlar hala "kılıçdaroğlu ssk'yı batırdı" kafasında.

tanım: pek çok açıdan özlenen, istiklal caddesinin ağaçlık olduğu ve ülkenin müslüman istilacı dolmadığı günleri içeren videodur.
  • cem uzan'ı göstererek duygulandırmıştır.
hesabın var mı? giriş yap