• 13 kasımda istanbul şubesinden ankaraya gönderilen kargom 6 gündür teslim edilemedi . çankaya yıldız şubesi ve dikmen şubesi arasında gidip geliyor . teslim edilecek yer çankaya yıldız şubesine 1km mesafede dikmen şubesine 4 km mesafede ama iki şube arasındaki çekişme benim kargomun teslim edilmemesine sebep oluyor. asla çözüm odaklı değiller teslim edecekleri kişi bu sabah yurt dışına çıktığı için kargoyu teslim alamayacak ! telefonda görüştüğüm kişi bana gelsin yarım saat içinde alabiliyorsa buradan alsın diyor gayet umursamaz bir biçimde birde benim için mesaisi sarkacakmış geç çıkacakmış gibi sitemlerde bulunuyor . bu nasıl bir aymazlık bu nasıl bir umursamazlık . kendi hatalarının karşılığında minnet duymamı bekliyorlar . 1 günde gidebilecek kargoyu sen 6 günde teslim edeme ondan sonrada kendini haklı gör . telefonda sürekli beni suçlamak yerine çözüm üretmeyi denese belki kargo erkenden sahibine ulaşacak ama onu da yapmıyor . ülkenin her alanı kokuşur mu arkadaş !!!!
  • insan başına gelene kadar anlamadığı rezaletlerden.

buraya biri yazınca, bu da rezalet mi her gün olan olaylardan biri diyorsun. ama iş senin başına geldiği zaman, sorunu başbakana bile haykırmak istiyorsun. öyle uyuz bir durum.
hesabın var mı? giriş yap