• kağıthane'deki beşler sucuk fabrikası'nda çıkan yangındır ve tüm kağıthane'nin sucuk kokmasına neden olmuştur.
    ilk müdahale kağıthane müfrezesince birkaç dakika içinde yapılmış olsa da şişli, sadabad, seyrantepe, istinye, fatih gruplarının da desteği ile yangın 1 saat içinde kontrol altına alındıysa da tamamen söndürme ve soğutma çalışmaları birkaç saat sürdüğü yangının çıkış sebebi hurda ve kullanılmayan malzemelerin olduğu yerde çıktığı söyleniyor.

http://www.ibb.gov.tr/…workarea/pages/anasayfa.aspx
  • gelin hepiniz itiraf edin, sucuklar o yangında nasıl nar gibi kızarmıştır diye ibnece düşüncelere daldınız değil mi? ben daldım valla, inşallah ölen yaralanan yoktur..
  • ilgili fabrika ile kağıthane itfaiyesinin arasındaki mesafe 1 km yoktur ancak fabrikanın tek girişi vardı, yangın hangi kısımda çıktı acaba.
  • balkondan görebildiğim kadarıyla itfaiyenin söndürme ve soğutma çalışmaları devam ederken sucukları soğutmadan yemeye çalışan 3 kişi içeride mahsur kaldı. daha yeni kahvaltı yapmış bir kurtarma ekibi istediler olay yerine.
  • rakımı kapıp gideceğim durum.
  • görkem beşler cnn'e verdiği demeçte, herhangi bir sucuğun yanmadığı zira, silivri'deki yeni yerleşkeye taşınmanın tamamlandığını bildirdi. yani pek zarar vermemiş, sucukları ızgara etmemiş yangındır. geçmiş olsun görkem.
  • yangından ziyade yanan sucukların kokusunun insanı bir hoş yaptığı durum
  • dunku yangin.

lan nasil oldu da basligi olaydan bir gun sonra actiniz? nerede o eski gazete basliklarini 1 saniyede sozluge tasiyan eksisozluk timi?

bu arada haber basligi diye verilen su linki tikladim ve butun haberler yangin haberleri. vay anasini ulke yaniyor herhalde derken bir de baktim ki itfaiyenin haberleriymis.
  • çevresine yaydığı koku sayesinde sucuk satışlarını patlatmış olabilecek yangın. şaka bi yana inşallah can kaybı yoktur.
  • fermente sucuklarında "kanatlı eti tespiti" ile yanılmıyorsam birden fazla kez ceza yemiş bir firmanın fabrikasında çıkan yangın.
    yangının bu tağşiş olayıyla bir ilgisi yok tabii, ara ara paylaşmak lazım bu tip vakaları.
hesabın var mı? giriş yap