• 2011 malezya gpsinden sadece 1 hafta sonra yapılacak olması sebebiyle f1 severlere büyük heyecan verecek olan yarış. uzakdoğu ayağı olması ve malezya'dan sonra olması sebebiyle otomobillerin performans dengesi anlamında pek bir gelişme göreceğimizi sanmasam da çok uzun düzlüğü ile redbull'u en zorlayabilecek pistlerin başında gelen shanghai pisti mclaren ve ferrariler açısında bir şans olabilir. kers'siz olan redbulları geçmeleri için önemli bir şans. yağmur ise çin gp'si için sürpriz olmayan bir faktör.
  • antrenman sonuclarindan bir kez daha anlasilan o ki red bull olayin suyunu cikartmis artik.
    min +1.30 fark atmak nedir yahu?
    bi' nevi la liga'da barcelona vakasi gibi. hehe...
  • hamilton'un telsizden tek hızlı tur ile opsiyon lastiğinin bittiğini söylemiş. belediye otobüsü gibi durup pitstop mı yapıcaklar arkadaş anlamıyorum.
  • p3 bitimine yakin garaja gelen weber'in aracindan duman cikmaya basladi ve web kendini zor atti aractan. ha ciddi bir sey olmasa gerek ama q3 oncesi mekanikerlere rahat yok tabi.
  • mark webber ilk seans sonunda 18. sirada kalarak q2'ye kalamamıştır.
  • trt hd'de serhan acar'ın sesi feci cızırdıyor. yarışı standarttan izlemek zorunda bırakacak kadar kötü bir cızırtı.
  • q2 sonunda michael schumacher'de 13. olarak elenmiştir.
  • schumacher'in istikrarlı bir şekilde q3 kalamamayı geliştirdiği yarış olmakta.

edit : niye kötülediğinizi anlamadım bende schumi yi podyumda görmek istiyorum. yalan mı söyledik.
  • schumacher'in son zaman turunun tekrarinin izlendiginde aracini kaydirdigi gorulmekte. büyük olasilik o andaki zaman kaybinin sonucunda bu haftada elendi.
  • q3 sonunda ilk 6;

vettel
    button
    hamilton
    rosberg
    alonso
    massa
hesabın var mı? giriş yap