• içeriği enteresan olan fizik kitabıdır. kapağında 10. sınıf yazmasa ilkokul 5 falan zannederdim. kitabın tüm içeriğini görmek için buradan bakınız.
  • hocanın ilayda'nın başarısına çalışın, ordan sorucam demesine rağmen, şeyma'nın rüyasından sorup hepimizi sıçırttığı dersin kitabıdır.
  • yeni yetişen bireyleri iyice geri zekalı yerine koyan kitaptır, amaç tabi ki de yeterli eğitimin verilmeyerek kalifiye ak parti seçmenleri yaratmaktır.
  • neyin kafasıyla yazıldıgını merak ettigim kitap. gerizekalı bir nesile hazır olmak gerekecek sanırım. fareye de pil taktılar ne lan?
  • fareye de pil taktılar isimli konusuyla beni uyduruk haber sitelerinin, uyduruk manşetlerine götürmüş olan kitaptır.
  • hemen bok atılan kitaptır.
    (bkz: ekşi sözlük bir siki de beğenmeme timi)

içeriğine baktınız mı arkadaş? hemen başlıklarla taşak geçmeye sarmışsınız..
    fiziği çok severdim ve hep fuldü ama şöyle bir baktım da.. ben isterdim böyle bir fizik kitabından fizik çalışmış olmayı.. evet belki bana göre 20 yıl geç yapmışlar ama yapmışlar işte..

"hep bilgi tıkıyorlar öğrencilere, hep ezber"cilerin ipliğini pazara çıkartabilir zira içinde bir çok "düşünelim, neden böyle oldu?" tadında kutucuk var.. düşündürüyor işte, daha ne?

ben erişkin eğitimi verdiğimden konunun uzmanı saymıyorum kendimi ama pediatrik eğitim verenlerin de katkılarını duymak isterim.. bana göre olmuş..

edit: ilkokul fişiymiş.. senin bile aklında kalacak o konu ne haber?

zögedit: yuh kine yuh!

sadece başlıklara bakıp ıslak fantezilerini gören zihinler eksilemiş, hem de en tepelere çıkarmış. siz sıkıcı, donuk, boğuk, boktan kitaplarınıza dönün, muhalif olacağım diye kantarın topuzunu nasıl da güzel kaçırıyorsunuz..

kamyonu görünce aklına siki, tenis kortunu görünce aklına hülya avşar'ın donu gelenler.. hayat sizi çok pisleştirmiş..
  • eğitimde cem karaca modelinin izlenmesi gerektiğini ispatlamış müfredat kitabı.
  • saçmalamanın sok noktası olan kitap. ondan sonra bir japonya efennime söyliym bir almanya falan olmamız bekleniyor. bu kafayla nah olur. adamların bebeleri bile üniversite düzeyinde nerdeyse.
  • şimdi içeriğine bakıp yorum yapıcam. sakin olun.
hesabın var mı? giriş yap