şükela:  tümü | bugün
  • monaco, porto, beşiktaş ve leipzig'den oluşan grup.
  • liepzig'in gücünden çok, almanya olmasına canım çok sıkıldı.

uefa diyor ki; "rakip tribünde bile türkler olay çıkarırsa avrupadan 1 sene men yersin".
    ve gelen takım almanya. daha kötü nolabilirdi ki?

edit: yani asıl merak ettiğim şey. 50 tane galatasaray taraftarı toplanıp almanya deplasmanında, liepzig tribününden bilet alıp olay çıkartırsa ve "biz beşiktaşlıyız" derlerse hangi akla hizmetle biz men yiyeceğiz? veya liepzig taraftarları beşiktaş forması giyip tribün yakarsa? yani bu işi nasıl kanıtlayacaksınız amk? bizim tribünlerimizde yer almayan adamları biz nasıl durdurabiliriz? bileti satan biz değiliz, güvenlik sağlayan biz değiliz.

edit2: özel mesajlara ithafen yazıyorum. arkadaşlar daha yeni açıklama yapıldı. uefa diyor ki; "valla kardeşim sen deplasmana taraftar götürmeyeceğini beyan etsen, bilet satılmasa bile, gidip liepzig-monaco-porto tribününden bilet alan türkler olay çıkartırsa 1 sene men yersin. beni ırgalamaz yani". asıl saçmalık burada başlıyor zaten. deplasman biletlerini biz belirli kişilere verip işin içinden sıyrılabiliriz, ama rakip tribünün biletini asla kotnrol edemiyoruz.
  • kimin birinci kimin sonuncu olacağını kestirmenin imkansız olduğu grup.
  • fenerbahce uefa'da daha zor kura cekiyor amk bu ne?

maclari persembe aksami oynatsalar kimse anlamaz.
  • bu gruptan da çıkamazsa, kimse bana beşiktaşın büyük bir takım olduğunu söylemesin. gelmesi için dua ettiğiniz takımlar geldi. geçen sene de kolay gruptu gördük gerçi 2 maçta da ezer beşiktaş kievi dediğimiz kiev 6 tane attı. bakalım bu gruptan rahatça çıkması lazım beşiktaşın.
    edit: kimisi demişki bu takımlar güçlü takımlar iması vermeye çalışmış. ne o siz güçsüzmüsünüz ? bu grup tam sizin seviyenizde takımlardan oluşuyor. takıma iyi oyuncular da alındı avrupa liginde tecrübesi olan oyuncular. bu saatten sonrası oynanışa kalmış. bu grup çerez. ( gerçi beşiktaşlılara hak vermek lazım. ben gs li olarak bu takımları kolay görüyorum. gs bunlardan büyük çünkü. bunlardan büyük olmasa dahi bunları eleyebilecek düzeyde. bjk liler tabi zor der çünkü onların 5 level üstü bu takımlar.
  • dünyanın en zor grubudur.
  • hangi iki takım üst tura çıkarsa sürpriz olmayacak oldukça denk bir grup.
  • 9 puan alan iki takımdan birinin üst tura geçemeyeceği grup.

at fava bekle
  • beşiktaş için muhteşem kura.
    kendilerine başarılar diliyorum. bu gruptan da çıkamazlar.
    (bkz: probably)
    ya 3 ya da 4 olurlar.
    sonra da zırlarlar.*
  • bayern , psg veya barça , juve veya real , dortmund grubuna düşmektense bu grup iyidir.

üzgünüm ama bu gruptan çıkmamız zor. rakip takımların birbirlerinden alacağı puanlara göre 3.lük kovalamak akıllıca olur.