• evet tv8'de yayınlanan yemekteyiz programında yarışan yarışmacılardan birinin sufle aldığı anlardır. yani açıkçası bir tiyatro izliyormuşuz.

“yok artık , o kadar da değildir” dedim ama linki birazdan paylaşacağım.

not : videosu var ama paylaşamıyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa , paylaşacağız.

link
  • olmayan skandaldır.

zira gündüz kuşağında amaç rating olduğundan hayatın olağan akışına aykırı davranışlar, kavgalar, sözler programların içine bilinçli olarak konulmakta. bu da programı gerçeklikten tiyatroya çevirmekte. bu programların gerçek olduğuna dair bir iddiaları da olmadığından tiyatroyu sahneye koymakta mahsur görmüyorlar.
  • başlığı açanın bunu yeni anlamış olması peki?
    yarışmacıların birkaçı kast,program biterken kurgu ekibinin adı bile geçiyor.
    reyting arttıracak her hamleyi düşünüp o direktiflerle yönlendiriyorlar.
  • ‘yok artık, o kadar da değil’ deyip sigara üstüne sigara yaktığım skandaldır.

bin bıçak var sırtımda.
    biri de bu.
  • yarışmacılardan birinin marketten aldığı hazır sufleyi yaptığını sandığım skandal. meğer olay bambaşkaymış ve televizyonda gördüğü her şeyi gerçek sanan insanlar hala aramızdaymış.
  • canımı olala sufle çektirmiş başlıktır.
  • yarışmacıların yemekler hakkındaki yorumları bile senaryo olarak yazılıp okutuluyor demek. acur'un kanalından aksini beklemiyoruz tabi.
  • 10/10 rezalet, skandal. olamaz böyle bir şey. sinirimden sırf yemekteyiz izlemek için aldığım 85 inç tv'yi balkondan aşağı attım.
  • ayyy inanamıyorum yoksa tv8'deki diğer antin kuntin survivor gibi yarışmalar da mı kurgu?? ben şok!
  • bazı kişiler zaten oyuncu ve işin içinde tiyatronun da olduğu aşikar. yani bir skandal yok bence.
hesabın var mı? giriş yap